Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: XVIII Akademia Giełdowa, 23 lutego 2022 r.

Skomentuj artykuł

Akademia Giełdowa to jeden z największych projektów studenckich w Polsce, poświęcony tematyce inwestowania na rynkach kapitałowych. Przedsięwzięcie ma na celu ukazanie praktycznych aspektów zarządzania finansami osobistymi oraz przedstawienie perspektyw rozwoju kariery zawodowej w branży inwestycyjnej. Od 18 lat organizatorem wydarzenia jest Klub Inwestora, funkcjonujący przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tegoroczna odsłona Akademii Giełdowej odbędzie się w dniach 23-25 lutego.

 

Wydarzenie zostanie zainaugurowane przez Pawła Śliwę, wybitnego specjalistę od analizy technicznej w Biurze Maklerskim mBanku, który poprowadzi warsztat dotyczący wizualizacji formacji giełdowych i prelekcję z zakresu psychologii inwestowania.

 

Podczas drugiego dnia Akademii Giełdowej uczestnicy będa mogli wziąć udział w inspirujących spotkaniach z doświadczonymi ekspertami Biura Maklerskiego BNP Paribas. Michał Krajczewski, CFA, kierownik Zespołu ds. Doradztwa Inwestycyjnego, przeprowadzi warsztat z wyceny mnożnikowej, natomiast Adam Anioł, CFA, analityk rynków finansowych w ramach prelekcji zaprezentuje praktyczne ujęcie ETFów.

 

Event zakończy się uroczystym finałem na Sali Notowań GPW, gdzie odbędzie się m.in. panel dyskusyjny. Przedstawiciele branży MedTech opowiedzą o strategii biznesowej, planach i wyzwaniach spółek telemedycznych.

 

Uczestnicy XVIII edycji Akademii Giełdowej oprócz poszerzenia horyzontów intelektualnych, będą mogli także rozbudować swój networking, otrzymać okolicznościowe giftpacki i wygrać wartościowe książki o inwestowaniu!

 

Więcej o wydarzeniu

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie