Chat with us, powered by LiveChat

SII Poleca: Wyprawa dwóch blogerów na walne spółki Warrena Buffetta

Skomentuj artykuł

Dwaj znani blogerzy, Tomasz Jaroszek z bloga Doradca.tv i Przemysław Gerschmann redaktor Equity Magazine lecą podczas długiego weekendu majowego na wyprawę do Omaha – siedziby Berkshire Hathaway spółki należącej do Warrena Buffetta.

 

W dniach 4-5-6 maja odbędzie się tam Walne Zebranie Berkshire Hathaway. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że to walne jest prawdziwym świętem inwestorów indywidualnych, rokrocznie uczestniczy w nim ponad 30 000 inwestorów. W tym roku, prawdopodobnie jako pierwsi inwestorzy w Polsce, wezmą w nim udział także Tomasz Jaroszek i Przemysław Gerschmann.

 

Tomasz Jaroszek Przemysław Gerschmann

 

Zobacz także: Zapowiedź wyprawy do Omaha na stronie Equity Magazine

 

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych będzie wspierać medialnie całe wydarzenie. Już teraz zapraszamy na relację, która można śledzić w kilku miejsach:

 

 

Ponadto zapraszamy gorąco na wykład Tomka i Przemka podczas konferencji WallStreet 22 (25-27 maja w Karpaczu), podczas którego będziemy mieli okazję wysłuchać relacji z całego wydarzenia!

 

 

Wykład pod tytułem „Śladami Warrena Buffetta – relacja ze spotkania z Wyrocznią Omaha” odbędzie się w drugi dzień konferencji, 26 maja, o godzinie 17:30.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie