Chat with us, powered by LiveChat

LPP rusza po wynikach, Eurocash budzi się w ostatniej chwili!

Skomentuj artykuł

W ostatnim odcinku bieżącego tygodnia publikujemy dwa pozytywne sygnały. W przypadku Eurocashu mamy do czynienia z walką o obronę poziomu wsparcia, a na wykresie LPP doszło do przebicia przez poziom oporu. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do zapisów na poniedziałkowy webinar. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 27.02, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Weź udział

 


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Eurocash

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Lepiej późno, niż wcale - tak możnaby zatytuować wykres spółki Eurocash, gdyż w ostatniej chwili byki uchroniły rynek przed wybiciem dołka z listopada ubiegłego roku, który znajduje się na poziomie 33,80 zł. Miejmy nadzieję, że podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia ten bardzo istotny poziom nie zostanie przebity, a tydzień zamknie się świecą wzrostową. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. LPP

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z pozytywnym sygnałem mamy do czynienia na wykresie spółki LPP. Proszę zauważyć, iż spółka podczas czwartkowej sesji przebiła się przez poziom 5 500 zł, który w przeszłości często był wsparciem, bądź oporem dla notowań. W takiej sytuacji kolejnych miejsc, w których może ukazać się zwiększona podaż należy dopatrywać się przy poziomach 6 050 zł oraz 6 0 zł. 

 

Udana sesja spółki prawdopodobnie była wywołana ogłoszeniem wyników za IV kw. bieżącego roku, o których pisaliśmy w naszym "Newsroomie".

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie