Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

JSW przed kolejną obniżką kursu, Budimex rośnie w siłę!

Podczas środowej sesji odnaleźliśmy dwie spółki, na wykresach których pojawiły się istotne sygnały. Warto w dniu dzisiejszym zwrócić uwagę na Budimex oraz JSW. Niestety sytuacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej w dalszym ciągu wygląda na negatywną i nic nie wskazuje, aby ta sytuacja miała się zmienić w najbliższym czasie. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (29.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Budimex

              Poziom docelowy: 219 zł

             Stop loss: 187,99 zł

             Potencjalny zysk: 13%

             Ryzyko: 2,7%

             Zysk/ryzyko: 4,8:1

 

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Budimex znajdują się w trendzie wzrostowym. Ostatnio na wykresie pojawiło się kilka potencjalnych sygnałów kupna, o których informowaliśmy w naszym biuletynie. Kolejną pozytywną formację świecową (zaznaczona zielonym okręgiem) możemy dostrzec w dniu dzisiejszym, jest nim formacja przenikania. Patrząc na okres najbliższych kilku miesięcy prawdopodobny jest powrót w okolice 220 zł. Pierwszy opór notowania mogą napotkać przy poziomie 200 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją i geometrią 50%.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

JSW przed kolejną obniżką kursu, Budimex rośnie w siłę!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie