Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

JSW przed kolejną obniżką kursu, Budimex rośnie w siłę!

Podczas środowej sesji odnaleźliśmy dwie spółki, na wykresach których pojawiły się istotne sygnały. Warto w dniu dzisiejszym zwrócić uwagę na Budimex oraz JSW. Niestety sytuacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej w dalszym ciągu wygląda na negatywną i nic nie wskazuje, aby ta sytuacja miała się zmienić w najbliższym czasie. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (29.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Budimex

              Poziom docelowy: 219 zł

             Stop loss: 187,99 zł

             Potencjalny zysk: 13%

             Ryzyko: 2,7%

             Zysk/ryzyko: 4,8:1

 

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Budimex znajdują się w trendzie wzrostowym. Ostatnio na wykresie pojawiło się kilka potencjalnych sygnałów kupna, o których informowaliśmy w naszym biuletynie. Kolejną pozytywną formację świecową (zaznaczona zielonym okręgiem) możemy dostrzec w dniu dzisiejszym, jest nim formacja przenikania. Patrząc na okres najbliższych kilku miesięcy prawdopodobny jest powrót w okolice 220 zł. Pierwszy opór notowania mogą napotkać przy poziomie 200 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją i geometrią 50%.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

JSW przed kolejną obniżką kursu, Budimex rośnie w siłę!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie