Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Amrest potwierdza aspiracje wzrostowe, PKO BP przed kolejnymi spadkami!

Podczas wtorkowej sesji publikujemy analizę wykresów trzech spółek. Wzrostowe nastroje przeważają wśród akcjonariuszy Amrest Holdings, co potwierdzają nam formacje świecowe w tym samym obszarze cenowym. Niestety z prawdopodoboną próba wybicia nowego dna będziemy mieli do czynienia na wykrsach dwóch innych spółek: PKO BP oraz Medicalgorithmics.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (01.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Amrest Holdings

              Poziom docelowy: 199 zł

             Stop loss: 163,23 zł

             Potencjalny zysk: 16,4%

             Ryzyko: 4,5%

             Zysk/ryzyko: 3,6:1

 

 

Akcje spółki Amrest Holdings znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Pomimo przecięcią się w ostatnim czasie średnich, dając sygnał sprzedaży, warto zwrócić uwagę na ten walor, gdyż kolejny raz w podobnych obszarach cenowych pojawiła się pozytywna formacja świecowa. Za pierwszym razem była nim olbrzymia formacja młota, a w dniu wczorajszym na wykresie narysowana została formacja objęcia hossy. W przypadku wzrostów, pierwszy opór znajduje się w okolicach 180 zł, a początkowy poziom docelowy w okolicach poziomu 200 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod drugą formacją świecową, czyli na poziomie 163,23 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Amrest potwierdza aspiracje wzrostowe, PKO BP przed kolejnymi spadkami!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie