Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Webinar: Perspektywy GPW w 2016 roku

© alexlmx - Fotolia.com

Mijający rok nie był zbyt udany dla inwestorów indywidualnych. Spadek WIG20 o 30% od kwietnia spowodował, że GPW stała się najsłabsza giełdą w Europie. Jakie czynniki miały na to wpływ? Gospodarka, geopolityka, a może wybory i zmiana władzy w Polsce? Wreszcie co czeka nas w 2016 roku, w jaką fazę gospodarki wchodzimy i jakie mamy szansę na hossę? Na wszystkie te pytania odpowiemy w darmowym webinarze już w środę!

 

Perspektywy GPW w 2016 roku 

Zapis wideo spotkania poniżej

 

Na webinarze:

  • podsumowanie bieżącego roku
  • analiza makroekonomiczna Polski na tle USA i Europy
  • ocena światowych trendów gospodarczych 
  • analiza techniczna najważniejszych indeksów światowych: S&P500, DAX, CAC, NKX
  • przekrojowa analiza polskiego rynku: WIG20, WIG30, mWIG40, sWIG80 
  • analiza najważniejszych dla Polski par walutowych: EUR/PLN, USD/PLN, CHF/PLN
  • analiza indeksów branzowych najsłabszej oraz najsilniejszej branży w 2015 r.
  • Analiza 10 spółek z wysokim potencjałem wzrostu w 2016 r. 

 

dr Jacek Welc

Łukasz Nowak

 

Dyrektor Działu Analiz, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych - Analityk techniczny i inwestor giełdowy. Zwolennik teorii fal Elliota połączonych z geometrią rynku i analizą wolumenu. W analizie wykresów kieruje się mechaniką rynku i zasadą - mniej znaczy więcej.

Prowadzi cotygodniowe szkolenia online z analizą rynku na żywo. Autor licznych komentarzy i artykułów branżowych. Wykładowca na ogólnopolskich konferencjach i szkoleniach dla inwestorów indywidualnych. Prywatnie założyciel Klubu Podróżników Soliści.

 

 

Poniżej znajduje się zapis szkolenia dostępny po darmowej rejestracji.

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Webinar: Perspektywy GPW w 2016 roku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie