Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

V Konferencja Rada Nadzorcza

© ekostsov - Fotolia.com

5 listopada 2015 roku, w Katowicach, odbędzie się V edycja Konferencji Rada Nadzorcza. Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych objęło patronat medialny nad wydarzeniem.


V Konferencja Rada Nadzorcza to spotkanie poświęcone praktycznym aspektom nadzoru właścicielskiego. Tegoroczna edycja poświęcona będzie problematyce jak poradzić sobie z kontrolą w procesie przekazywania firmy.


Piotr Rybicki – inicjator Konferencji Rada Nadzorcza: „To wielki zaszczyt organizować Konferencję Rada Nadzorcza – konferencję, której celem jest propagowanie profesjonalnego nadzoru właścicielskiego. Bez właściwego nadzoru – i to nadzoru zewnętrznego – rozwój firm jest trudny, a czasami niemożliwy. Z jednej strony nadzór daje refleksję nad działaniami – w praktyce minimalizując ryzyko działalności, z drugiej – kontrola, rozsądna kontrola, jest kołem zamachowym każdego biznesu. I o tym staramy się mówić podczas Konferencji Rada Nadzorcza. Tegoroczna edycja poświęcona jest przede wszystkim problematyce kontroli i nadzoru w momencie zmian właścicielskich i odejścia „na drugi plan” twórcy firmy.


Ten rok będzie również szczególny z innego powodu. Po raz pierwszy przyznamy nagrodę Człowiek Corporate Governance 2015. To wyróżnienie, którym chcemy corocznie honorować osoby wnoszące istotny wkład w tworzenie ładu korporacyjnego. Jest mi niezwykle miło, że honory w tym roku przyjął Andrzej S. Nartowski – który wniósł niebagatelny wkład w budowanie ładu korporacyjnego na polskim rynku kapitałowym. Chcemy tym samym podziękować Andrzejowi S. Nartowskiemu za jego trud budowania polskiego corporate governance. Dziękujemy!”


Szczegółowe informacje na plakacie.

 

Strona wydarzenia: www.konferencjaradanadzorcza.pl

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

V Konferencja Rada Nadzorcza
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie