Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przebicie historycznego wsparcia na Asbis, Stalexport zapowiada korektę!

Pierwsza sesja bieżącego tygodnia przynosi nam kolejne dwa sygnały płynące z wykresów spółek. Spółkami dnia zostały Asbis oraz Stalexport, niestety jednak obie z negatywnych powodów. Pierwsza z nich znalazła się na najniższych poziomach od listopada 2011 roku, a druga wysyła oznaki słabości mogące świadczyć o nadchodzącej korekcie.


 

Sygnały negatywne:

 

               1. Asbis

 

 

Od listopada 2013 roku akcje spółki Asbis znajdują się w trendzie spadkowym. W ostatnim czasie możemy dostrzec zwiększone wolumeny na wykresie. Niestety tym ponadprzeciętnym obrotom towarzyszy przebicie poziomu z początków listopada 2011 roku. Falowo może się wydawać, iż obecnie formowana jest spadkowa fala 3, co może zapowiadać dalsze spadki na tym walorze. 

 

Ostatnie informacje fundamentalne ze spółki dotyczyły decyzji akcjonariuszy o przeznaczeniu zysku netto za 2014 r. w całości na kapitał rezerwowy i przeprowadzeniu skupu akcji własnych w liczbie do 1 mln szt. za maksymalnie łącznie 0,5 mln USD. Skup ma trwać rok i odbywać się w ramach zwykłych transakcji sesyjnych.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Przebicie historycznego wsparcia na Asbis, Stalexport zapowiada korektę!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie