Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja WallStreet charytatywnie i na sportowo

© martabialonoga - Fotolia.com

 

Konferencja WallStreet na sportowo! 

 

Konferencja WallStreet to nie tylko liczne wykłady i panele dyskusyjne. To także okazja do aktywnego spędzenia kilku wolnych chwil, ale przede wszystkim możliwość wsparcia najbardziej potrzebujących. 

 

Dziesiątki godzin wykładów, intensywnych dyskusji i debat. Do tego przeciągające się wieczorne rozmowy kuluarowe, nierzadko przekładające się na ważne decyzje biznesowe. Chcąc zadbać o dobre samopoczucie uczestników konferencji,  zapraszamy wszystkich do udziału w dwóch przedsięwzięciach łączących w sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i wsparcie akcji charytatywnej. 

 

Poranny jogginig 

 

W sobotę, 30 maja, zapraszamy wszystkich na bieg charytatywny, czyli poranny jogging. W programie znajdzie się profesjonalna rozgrzewka przed biegiem oraz rozciąganie po biegu. Zakładamy, że tempo biegu będzie umiarkowane, umożliwiające jednocześnie swobodną konwersację.

 

Spartanie Dzieciom

 

Za każdą osobę, która weźmie udział w biegu charytatywnym Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wpłaci kwotę 20 zł na rzeczy inicjatywy Spartanie dzieciom, natomiast wszyscy uczestnicy biegu otrzymają zestaw maratończyka przygotowany przez naszych Partnerów:

 

PZU Active Life Energy PKO Bank Polski
LifeWave Pałac Na Wodzie

 

Mocne uderzenie na zakończenie konferencji WallStreet

 

Podjazd pod skocznię Orlinek w Karpaczu to już kultowa pozycja na mapie tras rowerowych w Polsce. Mowa tutaj także o kolarzach zawodowych, którzy nie raz - również w trakcie wyścigu Tour de Pologne - ścigali się na tym niezwykle wymagającym odcinku. Meta podjazdu znajdująca się na wysokości 814 metrów, średnie nachylenie 5.7%, maksymalne na odcinku 1 km - 8.9%, natomiast na 100 metrach aż 12%! Mili Państwo - to już nie przelewki.

 

Orlinek
Źródło: www.baltyk-karkonosze.com

W niedzielny poranek, 31 maja, wszyscy uczestnicy konferencji WallStreet będą mieli możliwość poczucia się przez chwile jak zawodowi sportowcy, a co najważniejsze, wsparcia przy tej okazji charytatywnego celu.

 

Aby całemu wydarzeniu nadać profesjonalny charakter zawodowa grupa kolarska CCC Sprandi Polkowice zapewni wszystkim biorącym udział w wyścigu profesjonalny i dopasowany do potrzeb każdego uczestnika strój kolarski, firma Rowery Izery odpowiedni rower, natomiast spółka Tauron przekaże dla każdego uczestnika wyścigu kolarski gadżet. 

 

CCC Tauron
RoweryIzery

 

Nadrzędnym celem całej akcji - oprócz aktywnego rozpoczęcia dnia, jest możliwie największe wsparcie finansowe potrzebującej Ani, która będąc pełna energii, życiowego entuzjazmu i pogody ducha, cierpi na wiele nieuleczalnych chorób, które wymagając drogiego leczenia i kosztownej rehabilitacji. Podobnie jak w przypadku sobotniego joggingu, również za każdego uczestnika rowerowej wspinaczki na Orlinek Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych przekaże na konto fundacji Spartanie Dzieciom 20 złotych. 

 

Kto może wziąć udział w porannym joggingu i wyścigu oraz jak się zarejestrować?

 

Wszyscy uczestnicy konferencji WallStreet, którzy w sobotę będą chcieli pobiegać, a w niedzielny poranek wspiąć się na Orlinek na rowerze, proszeni są o zapisanie się w formularzu.


W przypadku zapisu na wydarzenie niedzielne (wyścig rowerowy) prosimy o podanie dwóch, niezwykle istotnych szczegółów:

 

  • deklarowanej kwoty, którą zechcą Państwo wesprzeć charytatywny cel całej akcji 
  • rozmiaru stroju kolarskiego, który zostanie przygotowany dla wszystkich uczestników wyścigu przez firmę CCC; 

 

Weź udział

 

Ponieważ liczba osób, które mogą wziąć udział w rowerowej wspinaczce jest ograniczona do 50, to spośród wszystkich zarejestrowanych wytypujemy tą 50-tkę, która - mając na uwadze szczytny cel akcji - zadeklaruje większe kwoty wpłaty.

 

Udział w sobotnim joggingu nie wymaga jakiejkolwiek deklaracji, 

a wziąć w nim udział może 100 osób.  

 

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

W IV kw. 2017 roku spółce PlayWay udało się utrzymać momentum wynikowe z III kw. W relacji kwartał do kwartału zyski okazały się nieco mniejsze, jednak już w porównaniu do IV kw. 2016 roku widać znaczną poprawę.

Zobacz więcej

Konferencja WallStreet charytatywnie i na sportowo
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie