Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Internetowy Dzień Inwestowania 2015

Kluczem do sukcesu na giełdzie jest znalezienie odpowiedniej dla siebie strategii inwestowania i konsekwentne się jej trzymanie. Zamiast jednak zdawać się na samodzielne, kosztowne poszukiwania, można uczyć się od inwestorów, którzy zdobyli już rynkowe doświadczenie i dzielą się swoją wiedzą na temat inwestowania na giełdzie.

 

W ramach Internetowego Dnia Inwestowania 2015, który odbędzie się już 25 kwietnia, 6 wykładowców poprowadzi wykłady na temat strategii inwestowania, analizy rynku i swojego podejścia do giełdy. Będą to praktycy inwestowania i osoby bezpośrednio związane z rynkiem kapitałowym.

 

"Internetowy Dzień Inwestowania 2015" ma pokazać różne podejścia do analizowania rynku i inwestowania, dostosowane do realiów polskich inwestorów. Dzięki ścisłej współpracy z tegorocznymi partnerami konferencji on-line - brokerem WH Seflinvest oraz spółką giełdową Polwax S.A. Internetowy Dzień Inwestowania coraz bardziej ewoluuje w stronę prawdopodobnie najbardziej przystępnego, wszechstronnego i praktycznego wydarzenia on-line dla inwestorów giełdowych. - mówi Paweł Biedrzycki (StrefaInwestorow.pl) główny organizator całodniowej, wyłącznie internetowej, konferencji o inwestowaniu.

Jeden dzień, wiele podejść do inwestowania

"Internetowy Dzień Inwestowania 2015" odbędzie się w sobotę, 25 kwietnia 2015 r. Wykłady poprowadzi 6 prelegentów. Będą to praktycy inwestowania i doświadczeni analitycy.

 

  • Ewa Walkowiak (Strefa Inwestorów), poprowadzi wykład pt. „Wybrane Sygnały Di Napolego na GPW”.
  • Tomasz Krynicki (Strefa Inwestorów) omówi „Inwestowanie na korektach w celu minimalizacji ryzyka inwestycyjnego”.
  • Dominik Tomczyk (Prezes Zarządu Polwax S.A.) powie o tym, jak wygląda „Inwestowanie na giełdzie od zaplecza”.
  • Piotr Kwestarz (Strefa Inwestorów), przedstawi wykład pt. „Jak upolować dobry debiut?” w czasie, którego omówi arkana inwestowania w ramach IPO.
  • Aleksandra Nastaly (WH Selfinvest) podzieli się swoim doświadczeniem, jakie wynika z jej pracy dla luksemburskiego brokera WH Selfinvest - jednej w wiodących firm w Europie Zachodniej.
  • Paweł Biedrzycki (Strefa Inwestorów) w czasie swojego wykładu pt. „9 na 10 osób rozpoczynających przygodę z giełdą polegnie. Giełdowy surwiwal dla tych, którzy chcą przetrwać i zarobić.” powie o tym, jak po pierwsze przetrwać na rynku, po drugie zarobić i po trzecie mieć szansę na zbudowanie fortuny.

 

Wszyscy uczestnicy konferencji oprócz udziału na żywo przez internet, otrzymają także 30-dniowy dostęp do nagrań wykładów.

 

Sprawdź ofertę i zarejestruj się na 

Internetowy Dzień Inwestowania

 

Internetowy Dzień Inwestowania 2015 to jedno z niewielu wydarzeń, w trakcie, których uczestnicy mogą poznać spojrzenie na rynek i strategie doświadczonych inwestorów. Zarówno tych, którzy handlują w krótkiej ramie czasowej i wykorzystują techniki analizy technicznej, jak i inwestorów długoterminowych, którzy stosują analizę fundamentalną.

 

Rejestracja trwa do 23 kwietnia 2015, ale do 16 kwietnia 2015 r. obowiązuje premierowa oferta uczestnictwa, dlatego warto już teraz sprawdzić program konferencji on-line:

 

Sprawdź ofertę i zarejestruj się na
Internetowy Dzień Inwestowania

 

Partnerami tegorocznej edycji konferencji on-line Internetowy Dzień Inwestowania 2015 są europejski broker WH Selfinvest, świadczący usługi dla inwestorów w 28 krajach oraz giełdowa spółka Polwax S.A. - lider w dziedzinie specjalistycznych wyrobów parafinowych. Internetowy Dzień Inwestowania 2015 wspierają także: magazyn o finansach i inwestowaniu Equity Magazine, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz Sindicator.net – skaner rynku giełdowego.

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Internetowy Dzień Inwestowania 2015