Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

LUG podnosi poprzeczkę w komunikacji finansowej na NewConnect

źródło: LUG S.A.

Raporty roczne online stają się coraz częstszą formą komunikacji na rynku regulowanym, jednak wciąż są właściwie nieobecne na NewConnect. Wyjątkiem na ASO jest jednak Grupa Kapitałowa LUG S.A. Publikacja ubiegłorocznego raportu rocznego online została entuzjastycznie przyjęta przez inwestorów i cieszyła się dużym zainteresowaniem środowiska rynku kapitałowego. Potwierdzają to nie tylko opinie inwestorów, ale także statystyki odwiedzalności samego serwisu.

 

W tym roku spółka ponownie zdecydowała się na przygotowanie swoich danych finansowych w interaktywnej formie, publikując Raport Roczny online 2013. Zdecydowaną przewagą tej formy prezentacji danych finansowych jest ułatwienie inwestorom zapoznania się z wynikami finansowymi w sposób przyjazny, czytelny, a jednocześnie bardzo estetyczny.

 

Raport online LUG S.A. w 2013 roku został rozbudowany o dodatkowe materiały uzupełniające raport w wersji opublikowanej poprzez system EBI. Należą do nich między innymi zdjęcia zrealizowanych projektów oświetleniowych oraz fotografie dokumentujące własne inwestycje Emitenta, które ułatwiają zrozumienie biznesu.

 

 

Co niezwykle ważne, raport jest bardzo dobrze skomunikowany ze stronami Relacji Inwestorskich LUG S.A. Zawiera linki prowadzące do raportów bieżących przytaczanych w treści, linki do stron internetowych poszczególnych spółek zależnych, a przede wszystkim do Centrum wyników. Taka konstrukcja Raportu Rocznego powoduje, że jest on faktycznie formą interaktywną, która nie jest jednak nadmiernie przeładowana. Dodatkowe funkcjonalności nie rozpraszają przy analizie danych finansowych, czy informacji merytorycznie istotnych, lecz stanowią bogate źródłowe danych i wiedzy na temat biznesu Emitenta.

 

 

Warto zwrócić uwagę na wspomniane już Centrum Wyników. Jest to narzędzie, które przedstawia dowolnie wskazane pozycje finansowe w formie tabeli oraz dynamicznych wykresów. Prezentowane dane zestawiane są z wynikami z wybranych okresów porównywalnych, wskazanych zgodnie z indywidualnymi preferencjami każdego inwestora. Narzędzie to jest bardzo przydatne również ze względu na możliwość pobrania danych finansowych w formacie arkusza MS Excel.

 

Raporty roczne LUG S.A. z każdym rokiem rozwijają się i oferują nowe narzędzia. Nowością
w raporcie z 2013 roku jest bardzo wygodny podział całego opublikowanego raportu rocznego na mniejsze pliki obejmujące tematykę z przeglądanego obszaru oraz funkcja schowka, ułatwiająca poruszanie się po Raporcie i powracanie do wybranych fragmentów.

 

Estetyczna forma tego raportu, rozwiązania ułatwiające nawigację i obsługę oraz integracja ze stroną IR umożliwiają weryfikację kondycji spółki w sposób bezpośredni, dynamiczny, a przede wszystkim rzetelny i kompleksowy.

 

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z Raportem Rocznym online 2013, odwiedź przygotowany serwis i przekonaj się sam o nowych możliwościach analizy. Emitent zaprasza też do dzielenia się opiniami i komentarzami do Raportu, które można kierować na adres: relacje@lug.com.pl.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

LUG podnosi poprzeczkę w komunikacji finansowej na NewConnect