Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja Inwestuj inteligentnie - 17 czerwca 2014, Stadion Narodowy w Warszawie

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wraz z Domem Maklerskim TMS Brokers zaprasza do udziału w akcji „Inwestuj Inteligentnie”, która potrwa do końca czerwca. Misją tej akcji jest popularyzacja idei inwestowania, promocja dobrych nawyków inwestycyjnych oraz prezentacja skutecznych strategii inwestycyjnych z wykorzystaniem różnorodnych instrumentów finansowych. Patronami medialnymi tego przedsięwzięcia są: Rzeczpospolita, Gazeta Giełdy Parkiet, Onet.pl, Biznes.pl, Gazeta Trend, księgarnia Maklerska.pl

Zwieńczeniem akcji będzie konferencja, która odbędzie się 17 czerwca br. Na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wezmą w niej udział polscy inwestorzy, którzy stworzyli efektywne strategie przynoszące regularne zyski. Gośćmi specjalnymi będą: Krzysztof Piróg i Agnieszka Kowalczyk.

 

W role moderatorów wcielą się uznani blogerzy finansowi podejmujący regularnie tematykę inwestowania: Michał Szafrański z JakOszczedzacPieniadze.pl oraz Zbigniew Papiński z AppFunds.blogspot.com.

 

  Krzysztof Piróg, inwestor (fot. TMS).

Krzysztof Piróg, uznawany za jednego z najlepszych inwestorów w Polsce, po raz pierwszy opowie publicznie o swej „wyboistej” drodze do niezależności finansowej. W części zamkniętej, wyłącznie dla Klientów TMS Brokers, Krzysztof Piróg pokaże swój rzeczywisty rachunek i zdradzi uczestnikom konferencji jak osiągnął sukces. Omówi także realne transakcje z rachunku o łącznym zysku około 1,3 miliona złotych. Uczestnicy tej ekskluzywnej części konferencji poznają również czynniki, na podstawie których Krzysztof Piróg otwiera swoje pozycje.

 

Pozostałe wykłady będą dostępne dla wszystkich osób zarejestrowanych. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona TMS Brokers zorganizuje także relację na żywo w portalu Onet.pl. Oprócz Krzysztofa Piróga swoimi doświadczeniami podzieli się inwestorka, która regularnie wykorzystuje okazje do zarabiania na rynkach finansowych.

 

Historia Krzysztofa jest materiałem na scenariusz hollywódzkiego filmu. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz studia MBA na Politechnice Warszawskiej, jednak nigdy nie pracował. A przynajmniej nie w taki sposób, w jaki zwykle to rozumiemy.

 

Inwestowaniem zainteresował się już na studiach, a w 2004 roku wygrał drużynowy konkurs inwestycyjny dla studentów organizowany przez Gazetę Giełdy Parkiet. Kapitał na pierwsze samodzielne inwestycje gromadził… przy stoliku w kasynie, licząc karty w blackjacku. Jego ponadprzeciętne wygrane nie pozostały niezauważane i otrzymywał zakazy wstępu do kolejnych kasyn.

 

Do osiągnięcia sukcesu na rynku przygotowywał się długo - w ciągu pierwszych 6 lat inwestowania kilkukrotnie zarabiał poważne pieniądze, by następnie stracić wszystkie środki. W końcu znalazł swoją drogę, a obecnie już siódmy rok z rzędu zakończył na plusie. To już nie szczęście, to statystyka - ponad 1000 inwestycji, w ramach których na samym rynku futures na warszawskiej giełdzie wykonał kilkanaście tysięcy transakcji o łącznym wolumenie ponad 100 tys. kontraktów.

 

Swoje umiejętności udowodnił też zajmując czołowe lokaty w kolejnych edycjach konkursów Parkiet Challenge, czy Parkiet Futures i wygrywając w nich kilkanaście nagród o łącznej wartości 0,5 mln zł. Dziś konkursy inwestycyjne wygrywają już nawet jego uczniowie. Ostatnią edycję konkursu TMS Pro Daytrader wygrała jego żona Karolina, sam Krzysztof nie brał w nim udziału.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz zapisy na konferencję i transmisję na żywo znajduje się na stronie akcji: www.inwestujinteligentnie.pl.  Zapraszamy!

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wzrosły rok do roku o 24,6%, a wynik operacyjny o 45,9%.

Zobacz więcej

Konferencja Inwestuj inteligentnie - 17 czerwca 2014, Stadion Narodowy w Warszawie