Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Badanie Użyteczność informacji finansowych 2013

Badanie: Użyteczność informacji finansowych sprawozdania finansowego dla podejmowania decyzji przez inwestorów indywidualnych

 

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu prowadzi Badanie "Użyteczność informacji finansowych sprawozdania finansowego sporządzanego zgodnie z MSSF,  jako źródło informacji dla podejmowania decyzji przez inwestorów indywidualnych".

 

BADANIE ZAKOŃCZONE

 

Osoby, które wzięły udział w badaniu i wypełniły formularz ankiety w sposób kompletny będą mogły otrzymać nagrodę iPoda Shuffle. Nagrodę otrzyma co pięćdziesiąta osoba wypełniająca ankietę.

 

 

Dodatkowa nagroda! 

 

Osoby, które do niedzieli 17 listopada 2013 r. wzięły udział w badaniu mogą otrzymać dodatkową nagrodę: udział w konferencji Profesjonalny Inwestor (w opcji bez zakwaterowania i wyżywienia).

 

 

Regulamin przyznania nagród:

 

  • Organizatorem Badania na zlecenie Uniwerystetu Ekonomicznego w Poznaniu jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
  • Udział w badaniu jest bezpłatny.
  • Osoby biorące udział w badaniu wyrażają zgodę, w przypadku otrzymania wygranej, na publikację swoich danych osobowych (tylko imię i nazwisko).
  • Nagrodę iPoda Shuffle firmy Apple otrzyma co pięćdziesiąta osoba, która wypełni formularz ankiety w sposób kompletny, tj. odpowie na wszystkie pytania oraz pozostawi do siebie kontakt w postaci adresu e-mailowego.
  • Nagrodę udział w konferencj Profesjonalny Inwestor otrzyma co sześćdziesiąta osoba, która wypełni formularz ankiety w sposób kompletny, tj. odpowie na wszystkie pytania oraz pozostawi do siebie kontakt w postaci adresu e-mailowego.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Badanie Użyteczność informacji finansowych 2013