Chat with us, powered by LiveChat

Badanie „Ewolucja rynku finansowego w Polsce w opinii inwestorów indywidualnych”

Skomentuj artykuł

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza do wzięcia udziału w badaniu „Ewolucja rynku finansowego w Polsce w opinii inwestorów indywidualnych”. Weź udział w badaniu i wygraj książkę Emila Zoli „Pieniądz”.

 

WYPEŁNIJ BADANIE

 

Nagrody:

 

Pięć osób, które odpowiedzą na wszystkie pytania w badaniu oraz odpowiedzą na pytanie konkursowe na końcu badania „Co musi się zmienić na polskiej giełdzie, żebyśmy doczekali się Wielkiej Hossy Pokoleniowej (indeks WIG20 powyżej 4000 pkt.)?” mogą wygrać nagrodę książkową.

 

Emil Zola Pieniądz

 

Aby wziąć udział w konkursie konieczne jest podanie adresu e-mail na końcu badania, żebyśmy mogli się skontaktować ze zwycięzcami.

 

Regulamin przyznania nagród:

 

  • Organizatorem Badania na zlecenie Uniwersytetu Uniwerystetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
  • Udział w badaniu jest bezpłatny.
  • Osoby biorące udział w badaniu wyrażają zgodę, w przypadku otrzymania wygranej, na publikację swoich danych osobowych (tylko imię, inicjał nazwiska i miasto zamieszkania).
  • Nagrodą w konkursie (dla pięciu osób) jest książka Emila Zoli „Pieniądz”.
  • Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani wśród osób, które odpowiedzą na wszystkie pytania w badaniu oraz odpowiedzą na pytanie konkursowe.
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie