Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Inwestuj wirtualnie, wygrywaj realnie!

25 marca ruszyła rejestracja do ósmej edycji Gry Giełdowej, organizowanej przez SKN Inwestor. Projekt skierowany jest do wszystkich studentów i licealistów. Biorąc udział w tym konkursie otrzymujesz możliwość inwestowania wirtualnych 100 000 PLN w wybrane spółki, dostępne na GPW w Warszawie za pośrednictwem platformy inwestycyjnej Invest24.

 

Wejdź na www.gg.skninwestor.com i zarejestruj się do gry!

 

Na uczestników czekają cenne nagrody m.in. laptop, tablet, aparat, kursy na Maklera, warsztaty przybliżające tajniki inwestowania na giełdzie, kursy językowe i wiele innych cennych nagród rzeczowych!

 

Zwycięzcom konkursu gwarantujemy praktyki w Domu Maklerskim BOŚ w oraz Trading School, dzięki czemu już od uczestnictwa w Grze Giełdowej można rozpocząć przyszłą karierę zawodową. Większość z uczestników poprzednich edycji projektu, postanowiła w ten sposób postawić swój pierwszy krok w kierunku rynków kapitałowych.

 

Każdy ma szansę samodzielnie zmierzyć się z fascynującym światem wielkich pieniędzy, dużych emocji i ogromnych wygranych.

 

Aby być na bieżąco, dołącz do wydarzenia na FB www.facebook.com/events/123516734502974/ - tam znajdziesz wszystkie niezbędne szczegóły konkursu!

 

Zainwestuj w siebie już dziś! Gra Giełdowa to Twój pierwszy krok w stronę sukcesu!

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

Komisja Nadzoru Finansowego przekazała bankom wytyczne dotyczące dywidendy z zysku za 2017 rok. Takie działanie komisji ma na celu zwiększenie funduszy własnych banków.

Zobacz więcej

Inwestuj wirtualnie, wygrywaj realnie!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie