Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Już jest dostępna publikacja podsumowująca projekt "Analiza ESG spółek w Polsce"

„Analiza ESG spółek w Polsce” to wyjątkowe przedsięwzięcie, którego celem jest zwiększenie
transparentności raportowania danych pozafinansowych w firmach oraz dostarczenie wiarygodnej wiedzy na temat jakości danych pozafinansowych na polskim rynku kapitałowym dla analityków, inwestorów i innych grup interesariuszy.

 

Publikacja prezentuje najważniejsze wyniki analizy poziomu raportowania danych pozafinansowych przez 831 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym również na rynku NewConnect. Publikacja zawiera także wyniki badania jakościowego przeprowadzonego wśród pracowników spółek odpowiedzialnych za relacje z inwestorami na temat zagrożeń i korzyści wynikających z bardziej otwartego raportowania danych pozafinansowych. Znajduje się w niej również przewodnik dla spółek podpowiadający, jak ujawniać dane pozafinansowe, aby były one wartościowe dla analityków.


Wybitni eksperci z rynku inwestycyjnego, na zaproszenie organizatorów projektu, wykonali analizy uwzględniające zebrane dane pozafinansowe.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania  się z lekturą >>>TUTAJ<<<

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wzrosły rok do roku o 24,6%, a wynik operacyjny o 45,9%.

Zobacz więcej

Już jest dostępna publikacja podsumowująca projekt  "Analiza ESG spółek w Polsce"