Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dom Maklerski mBanku S.A.

Dom Maklerski mBanku jest liderem pod względem liczby aktywnych rachunków maklerskich - prowadzimy ich już ponad 300 tysięcy, oraz jednym z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku kapitałowym domów maklerskich (od 1991 roku). Naszą ofertę, obejmującą rynek giełdowy i forex, kierujemy do wszystkich aktywnych grup inwestorów zarówno instytucjonalnych jak też indywidualnych. Wyróżniają nas ludzie. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu zbudowaliśmy nowoczesną firmę, z roku na rok umacniając swoją pozycję na rynku usług maklerskich. Przyznane nam liczne nagrody i wyróżnienia są najlepszym dowodem zaufania, jakim obdarzyli nas Klienci.

 

Maklerska ikona mobilności - tylko Dom Maklerski mBanku oferuje na rynku dedykowaną giełdową aplikację transakcyjną na iPada:

 • stworzone od podstaw dla klientów DM mBanku nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące konwencję aplikacji tabletowych – mDM for iPad
 • jest intuicyjnie, prosto i kompleksowo 
 • zebraliśmy najlepsze rynkowe doświadczenia, czyniące z mDM for iPad narzędzie kreujące rynkowe best practice dla giełdowych aplikacji transakcyjnych
 • OneTouch – składanie zleceń jednym dotknięciem ekranu
 • modyfikacja zleceń jednym dotknięciem
 • Portfel na kołowym wykresie pokazujący strukturę i wycenę portfela inwestycyjnego 
 • podobnie dobre wrażenie robi dedykowana aplikacja na iPhone – mDM for iPhone – nowy, przejrzysty wygląd na 8 ekranach, nowe funkcje i zarządzanie wieloma rachunkami

 

Dla aktywnych inwestorów mamy w ofercie depozyt daytradingowy na kontraktach na indeks WiG20 – blisko połowę niższy depozyt zabezpieczający pozwala na blisko 2 x większą ekspozycję na rynek. 
Aktywacja przez stronę www, telefonicznie lub z POK. 
 

Specjalnie dla swoich Klientów, DM mBanku  uruchomił dedykowany, dostępny w pełni tylko po zalogowaniu, serwis informacyjny. W ramach serwisu oferujemy naszym Klientom:

 • Ponad 250 opracowań analitycznych miesięcznie, w tym codzienny biuletyn analizy technicznej w czasie rzeczywistym,
 • Bieżące komentarze sesyjne i przegląd wydarzeń istotnych dla rynku kapitałowego,
 • Kompleksowe profile spółek zawierające między innymi dane o działalności, wiadomości dotyczące emitenta oraz kalendarium wydarzeń,
 • Komunikaty emitentów oraz depesze PAP bez opóźnień,
 • Notowania instrumentów z GPW bez opóźnień oraz kwotowania ponad 80 indeksów światowych, walut i surowców,
 • Przejście do systemu transakcyjnego bez odrębnego logowania,
 • Narzędzia wyszukiwania treści w Serwisie, a także łatwy kontakt z biurem.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 • bezpłatne prowadzenie rachunku,
 • bezpłatny dostęp do notowań w czasie rzeczywistym (1 oferta),
 • bezpłatne przelewy internetowe na rachunki w ramach Grupy mBanku
 • prowizja dla rynku akcji od zleceń internetowych - 0,35%, nie mniej niż 3 zł (standardowo 0,39% od wartości zlecenia na akcje),
 • prowizja za zawarcie kontraktu terminowego przez internet: na indeks 8,5 zł (standardowo 9 zł za kontrakt), na akcje i waluty 2,90 zł.

 

WAŻNE! Zniżka nie dotyczy usługi eMakler dla klientów mBanku.

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 Aby uzyskać zniżkę należy otworzyć rachunek w Domu Maklerskim mBanku  przez internetowy formularz lub osobiście, w jednym z Punktów Obsługi Klienta.

 

Przy zakładaniu rachunku przez Internet:

 W części formularza „Dodatkowe umowy do rachunku” w oknie „Uprawnienia do pakietów” należy wybrać opcję „Pakiet SII” i wpisać numer legitymacji (numer członkowski).

 

W Punkcie Obsługi Klienta:

Należy poinformować pracownika o członkostwie w SII, podając imię, nazwisko oraz numer członkowski.

Zniżka przyznawana jest zarówno osobom, które dopiero zamierzają otworzyć rachunek maklerski, jak i obecnym Klientom Domu Maklerskiego mBanku.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

15.12.2017, Felietony

Ostatnie dni na wpłatę na IKE, IKZE i na optymalizację podatkową w 2017 roku

15.12.2017, Felietony

Ostatnie dni na wpłatę na IKE, IKZE i na optymalizację podatkową w 2017 roku

Koniec roku blisko, zostało dosłownie kilka dni, aby pomyśleć o podatkach, które za 2017 rok będziemy płacili w kwietniu, jak również o emeryturze na którą przejdziemy za kilka lub kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Zobacz więcej

Logo SII