Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dom Maklerski mBanku S.A.

Dom Maklerski mBanku jest liderem pod względem liczby aktywnych rachunków maklerskich - prowadzimy ich już ponad 300 tysięcy, oraz jednym z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku kapitałowym domów maklerskich (od 1991 roku). Naszą ofertę, obejmującą rynek giełdowy i forex, kierujemy do wszystkich aktywnych grup inwestorów zarówno instytucjonalnych jak też indywidualnych. Wyróżniają nas ludzie. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu zbudowaliśmy nowoczesną firmę, z roku na rok umacniając swoją pozycję na rynku usług maklerskich. Przyznane nam liczne nagrody i wyróżnienia są najlepszym dowodem zaufania, jakim obdarzyli nas Klienci.

 

Maklerska ikona mobilności - tylko Dom Maklerski mBanku oferuje na rynku dedykowaną giełdową aplikację transakcyjną na iPada:

 • stworzone od podstaw dla klientów DM mBanku nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące konwencję aplikacji tabletowych – mDM for iPad
 • jest intuicyjnie, prosto i kompleksowo 
 • zebraliśmy najlepsze rynkowe doświadczenia, czyniące z mDM for iPad narzędzie kreujące rynkowe best practice dla giełdowych aplikacji transakcyjnych
 • OneTouch – składanie zleceń jednym dotknięciem ekranu
 • modyfikacja zleceń jednym dotknięciem
 • Portfel na kołowym wykresie pokazujący strukturę i wycenę portfela inwestycyjnego 
 • podobnie dobre wrażenie robi dedykowana aplikacja na iPhone – mDM for iPhone – nowy, przejrzysty wygląd na 8 ekranach, nowe funkcje i zarządzanie wieloma rachunkami

 

Dla aktywnych inwestorów mamy w ofercie depozyt daytradingowy na kontraktach na indeks WiG20 – blisko połowę niższy depozyt zabezpieczający pozwala na blisko 2 x większą ekspozycję na rynek. 
Aktywacja przez stronę www, telefonicznie lub z POK. 
 

Specjalnie dla swoich Klientów, DM mBanku  uruchomił dedykowany, dostępny w pełni tylko po zalogowaniu, serwis informacyjny. W ramach serwisu oferujemy naszym Klientom:

 • Ponad 250 opracowań analitycznych miesięcznie, w tym codzienny biuletyn analizy technicznej w czasie rzeczywistym,
 • Bieżące komentarze sesyjne i przegląd wydarzeń istotnych dla rynku kapitałowego,
 • Kompleksowe profile spółek zawierające między innymi dane o działalności, wiadomości dotyczące emitenta oraz kalendarium wydarzeń,
 • Komunikaty emitentów oraz depesze PAP bez opóźnień,
 • Notowania instrumentów z GPW bez opóźnień oraz kwotowania ponad 80 indeksów światowych, walut i surowców,
 • Przejście do systemu transakcyjnego bez odrębnego logowania,
 • Narzędzia wyszukiwania treści w Serwisie, a także łatwy kontakt z biurem.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 • bezpłatne prowadzenie rachunku,
 • bezpłatny dostęp do notowań w czasie rzeczywistym (1 oferta),
 • bezpłatne przelewy internetowe na rachunki w ramach Grupy mBanku
 • prowizja dla rynku akcji od zleceń internetowych - 0,35%, nie mniej niż 3 zł (standardowo 0,39% od wartości zlecenia na akcje),
 • prowizja za zawarcie kontraktu terminowego przez internet: na indeks 8,5 zł (standardowo 9 zł za kontrakt), na akcje i waluty 2,90 zł.

 

WAŻNE! Zniżka nie dotyczy usługi eMakler dla klientów mBanku.

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 Aby uzyskać zniżkę należy otworzyć rachunek w Domu Maklerskim mBanku  przez internetowy formularz lub osobiście, w jednym z Punktów Obsługi Klienta.

 

Przy zakładaniu rachunku przez Internet:

 W części formularza „Dodatkowe umowy do rachunku” w oknie „Uprawnienia do pakietów” należy wybrać opcję „Pakiet SII” i wpisać numer legitymacji (numer członkowski).

 

W Punkcie Obsługi Klienta:

Należy poinformować pracownika o członkostwie w SII, podając imię, nazwisko oraz numer członkowski.

Zniżka przyznawana jest zarówno osobom, które dopiero zamierzają otworzyć rachunek maklerski, jak i obecnym Klientom Domu Maklerskiego mBanku.

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

Opinia biegłego rewidenta na temat raportu rocznego spółki to jeden z dokumentów, na który warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie