Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ósma edycja gry inwestycyjnej JUNIOR TRADER

 

Już w czwartek 24 listopada rusza ósma edycja gry inwestycyjnej JUNIOR TRADER organizowanej przez SKN Inwestor. JUNIOR TRADER to gra inwestycyjna, w której uczestnicy przez miesiąc inwestują wirtualne 10 000 zł mając do dyspozycji ponad 500 instrumentów finansowych. Głównym partnerem projektu jest Dom Maklerski X-Trade Brokers, który udostępnia graczom swoją platformę transakcyjną. Wygrywa osoba, która osiągnie najwyższą stopę zwrotu.

 

Co można wygrać?

 
Pula nagród tegorocznej edycji to ponad 10 000 zł! Nagrodami w konkursie są m.in:

 

  • Tablet Samsung GalaxyTab 10.1,
  • płatne praktyki w Domu Maklerskim X-Trade Brokers,
  • kursy maklerskie i doradców inwestycyjnych,
  • iPody, książki i wiele, wiele innych!

 

Jak się zarejestrować?

 
Rejestracja rusza 24 listopada na www.juniortrader.skninwestor.com Zapraszamy!

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

 
Inauguracja konkursu odbędzie się 23 listopada o godzinie 15.00 w auli T1 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Gościem specjalnym spotkania inauguracyjnego będzie Pan Przemysław Lik z Domu Maklerskiego X-Trade Brokers, który poprowadzi wykład „Podstawy Analizy Technicznej”. Uczestnicy wykładu staną przed szansą wygrania iPoda!

 

W trakcie trwania konkursu, na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym  Uniwersytetu Łódzkiego, odbędzie się seria wykładów i warsztatów z praktykami rynku kapitałowego podczas których każdy uczestnik będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę z zakresu inwestowania.

 

Więcej informacji na stronie

 

www.juniortrader.skninwestor.com

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Ósma edycja gry inwestycyjnej JUNIOR TRADER
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie