Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

SII kieruje zawiadomienie do KNF w sprawie spółki DM WDM S.A.

KNF WDMW związku z informacją zamieszczoną na stronie 223 (20.8 POSTĘPOWANIA SĄDOWE I ARBITRAŻOWE ) prospektu emisyjnego Dom Maklerski WDM Spółka Akcyjna, zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 17 czerwca 2011 r.

o treści:

„Emitentowi nie są znane żadne przesłanki pozwalające stwierdzić, aby w dającej się przewidzieć przyszłości mogły zostać wszczęte jakiekolwiek postępowania sądowe, administracyjne lub arbitrażowe o istotnym znaczeniu dla Grupy Kapitałowej Emitenta.”

oraz zawiadomieniami skierowanymi do prokuratury o popełnieniu przestępstwa w sprawie opisanej w artykule w Gazecie Giełdy PARKIET z dnia 13 lipca 2009r., „Doniesienia na szefów WDM i Doradców24 w prokuraturze”, „Inwestorzy, którzy stracili 5 milionów złotych donoszą do prokuratury na WDM i Doradców 24”,

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zwróciło się do Komisji Nadzoru Finansowego o weryfikację prawdziwości danych, zamieszczonych w pkt. 20.8 Dokumentu Informacyjnego w prospekcie emisyjnym Dom Maklerski WDM Spółka Akcyjna.

 

Z odpowiedzi uzyskanej z KNF (z końcem września br.) wynika, że KNF dokonała dokładnej analizy sprawy, uznając, że spółka nie zataiła informacji zawartych w prospekcie emisyjnym.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

SII kieruje zawiadomienie do KNF w sprawie spółki DM WDM S.A.