Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Newsletter Arteria Open - wydanie 14 (marzec 2011)

 
 
Wydanie 14, marzec 2011.
Wydanie 14, marzec 2011.
 
Od Zarządu.
   
 

Prezes Wojciech Bienkowski.Szanowni Państwo,

Ubiegły rok był dla Grupy Kapitałowej Arteria S.A. czasem wytężonej pracy, przede wszystkim operacyjnej przebudowy i konsolidacji zasobów. Z kwartału na kwartał spółki były efektywniej zarządzane, koszty działalności były niższe, co owocowało wyższą rentownością prowadzonych projektów. Dzięki temu ubiegły rok zakończył się dla nas udanie i jest dobrą zapowiedzią na rok 2011...

   
  Czytaj więcej
   
  PREZENTACJA NOWYCH CZŁONKÓW RADY NADZORCZEJ
   
 

Decyzją Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Arteria S.A. w dniu 22 grudnia ubiegłego roku, do Rady Nadzorczej spółki powołanych zostało czterech nowych członków. Prezentujemy ich sylwetki:

   
  Dawid Sukacz Miron Maicki Michał Lehmann Mariusz Pawlak
         
  TO BYŁ UDANY ROK     TRIMTAB PRACUJE DLA BANKU KRWII PĘPOWINOWEJ
         
   Raport roczny Grupy Kapitałowej Arteria S.A. za 2010 rok zostanie opublikowany 21 marca br. Już dziś, specjalnie dla czytelników Arteria Open, Prezes Bieńkowski dokonuje wstępnego podsumowania ubiegłego roku oraz ujawnia plany na 2011 r.    

 Nasi specjaliści od procesów biznesowych wdrożą systemy do obsługi sprzedaży i zarządzania danymi, tym razem w Polskim Banku Komórek Macierzystych S.A.

         
  Czytaj więcej     Czytaj więcej
         
  SELLPOINT PRACUJE DLA ŚWIATOWEGO KONCERNU REKLAMOWEGO     MEDICOVER POSTAWIŁ NA POLYMUSA
         
   Udało się nam w pełni zrealizować założone cele. Nie tylko utrzymaliśmy wszystkich kluczowych klientów, ale pozyskaliśmy jeszcze dwóch nowych - ocenia 2010 r. Piotr Wojtowski, Prezes Zarządu Sellpoint Sp. z o.o.      Trwa świetna passa agencji Polymus. Po zdobyciu kontraktów ze Świata Książki, Krafta i Symanteca, agencja wygrała przetarg na komunikację wizerunkową dla kolejnego klienta.
         
  Czytaj więcej     Czytaj więcej
         
  DLA INWESTORÓW     Z PRASY
         
 

TERMINY PUBLIKACJI RAPORTÓW OKRESOWYCH GRUPY KAPITAŁOWEJ ARTERIA S.A.

Już 21 marca br. zostanie opublikowany raport roczny Grupy Kapitałowej Arteria S.A. zawierający dodatkowo skonsolidowany raport za IV kwartał 2010 r. Prezentujemy kalendarium publikacji pozostałych raportów okresowych w 2011 roku.

   

PARKIET: CZY FIRMA POJAWI SIĘ NA UKRAINIE?

O planach na 2011 roku z dziennikarką Parkietu rozmawia, Wojciech Bieńkowski, Prezes Arteria S.A.

         
  Czytaj więcej     Czytaj więcej
         
  TENIS     TENIS
         
 

KLUB SINET: JEDNO MIEJSCE, WIELE MOŻLIWOŚCI

Roman Piotrowski.Prezentujemy rozmowę z Panem Romanem Piotrowski, Prezesem Klubu Sinnet, który zdecydował się wesprzeć talent Maćka Romanowicza.

   

MACIEJ ZAJMUJE JUŻ 175 MIEJSCE W ŚWIATOWYM RANKINGU ITF

Maciek Romanowicz.Od wielkich sukcesów w silnie obsadzonych turniejach w Azji rozpoczął ten rok Maciek Romanowicz. Zapraszamy na relację z ostatniego turnee po Indiach.

         
  Czytaj więcej     Czytaj więcej
 
 
 
 
 

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Newsletter Arteria Open - wydanie 14 (marzec 2011)