Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Newsletter Arteria Open - czerwiec 2010

 

Szanowni Państwo,

 

niedługo upłyną 4 lata od momentu, w którym zapadła decyzja o upublicznieniu spółki Arteria SA. Przez cały ten okres, staram się zawsze – mimo licznych obowiązków związanych z kierowaniem Grupą Kapitałową - znaleźć czas, aby spotykać się i porozmawiać z inwestorami. Są to głównie inwestorzy instytucjonalni, choć zdarzają się ciekawe spotkania z osobami, które powierzyły nam swój kapitał. Podczas takich rozmów często słyszę pytanie: co wyróżnia Waszą Grupę Kapitałową spośród innych firm na rynku?

 

Odpowiedź na tak postawione pytanie mogłaby być długa, ale ja zawsze staram się mówić krótko i konkretnie: to przede wszystkim nasz potencjał oraz umiejętność integrowania zasobów z obszarów: baz danych, kanałów dotarcia do klienta i call center, innowacyjnych technologii integrujących kanały sprzedaży, punktów sprzedaży oraz mobilnych handlowców.

 

Wspominam o tym, ponieważ to właśnie integracja zasobów umożliwia nam tworzenie kompleksowych rozwiązań w modelach outsourcingowych (dedykowanych zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla konsumentów), które w unikalny sposób sprawdzają się w obszarach sprzedaży i obsługi klienta.

Jednym z obszarów działalności Grupy Kapitałowej Arteria SA, który będzie rozwijany przez najbliższe lata, są własne usługi abonamentowe. Jest to trzeci, strategiczny kierunek rozwoju, obok wcześniej opisywanych projektów w Arteria Open: tj. Power Box oraz ofert dedykowanych dla największych przedsiębiorstw w kraju. Abonament obejmować będzie w pierwszym okresie własne usługi i produkty z obszaru rachunkowo-księgowego, które będą dystrybuowane do małych i średnich przedsiębiorstw tworzących własną bazę danych Grupy Kapitałowej Arteria SA. Projekt własnych usług abonamentowych ma zostać uruchomiony w pełnym zakresie w trzecim kwartale 2010 roku i być stopniowo rozszerzany o nowe usługi. Więcej na ten temat przeczytać można w felietonie autorstwa Sebastiana Pielacha.

 

Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi materiałami biuletynu, w tym z rozważaniami Wojciecha Glapy o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości spółki Gallup Polska Sp. z o.o., z tekstem o najnowszej promocji Sellpoint Sp. z o.o., wreszcie z rozmową z Sebastianem Gawłowskim, dziennikarzem gospodarczym, który zgodził się podzielić z nami spostrzeżeniami na temat jakości relacji inwestorskich, prowadzonych przez spółki giełdowe.

 

Z poważaniem,

 

Wojciech Bieńkowski

Prezes Zarządu, Arteria SA

 


AKTUALNOŚCI

 

Własne usługi abonamentowe


Felieton Sebastiana Pielacha, Prezesa Zarządu Trimtab SA,
Dyrektora Biura Projektów Strategicznych Grupy Kapitałowej Arteria SA

Własne usługi abonamentowe są jednym z trzech strategicznych kierunków rozwoju Grupy Kapitałowej, przewidzianym na lata 2010-2012. Pierwsza z usług tego typu ma zostać wkrótce skierowana do rynku biznesowego.

 

czytaj więcej ...

 

Gallup – perła w koronie Arterii

 

 

Wojciech Glapa Członek Zarządu Arteria SA i jednocześnie Prezes Zarządu Gallup Polska opowiada o początkach działalności spółki Gallup, jej stopniowym rozwoju, wejściu do Grupy Kapitałowej Arteria SA i planach na przyszłość.

 

czytaj więcej...

 

 

 

 

Trimtab SA pracuje dla GRUPY PZU SA

 

 

Trimtab SA zarządzać będzie procesem składania i realizacji zamówień na materiały reklamowe pomiędzy Centralą PZU, magazynem centralnym, a siecią ponad 750 punktów obsługi klienta w całej Polsce. Pozwoli to na sprawną i terminową realizację ponad 1000 dużych zleceń realizowanych dla klienta w skali każdego miesiąca współpracy.

 

czytaj więcej...

 

 


Sellpoint – specjalna oferta promocyjna dla czytelników Arteria Open!


 

Promocja obejmuje usługi montażowe anten satelitarnych nabytych przy zakupie platformy cyfrowej n.

 

czytaj więcej...

 

 

 


TENIS

 

Dublet Maćka Romanowicza w Mistrzostwach Juniorów na Mazowszu

 

 

 

 

 

 

 

czytaj więcej...

 

Paweł Grabowski zwycięzcą pierwszego turnieju tenisowego Arteria Open

 

czytaj więcej...

 


Z PRASY

 

Warto dbać o relacje inwestorskie


Rozmowa z Sebastianem Gawłowskim, dziennikarzem Agencji Informacyjnej ISB

Spółka powinna mieć specjalistów, którzy będą systematycznie współpracować z mediami i gwarantować im stały dostęp do informacji. Jednocześnie firma sama powinna inicjować zainteresowanie zarówno jej sytuacją, jak i chociażby produktami czy osiągnięciami rynkowymi. W obecnych czasach mocna marka firmy jest atutem samym w sobie.

 

czytaj więcej...

 

Sellpoint Finanse poprowadzi pośrednika finansowego

 

 

 

czytaj więcej...

 


ARTERIA NA GIEŁDZIE


Notowania, wskaźniki, statystyki

 

http://www.money.pl/gielda/spolki_gpw/arteria;sa,ARR,informacje.html

 

czytaj więcej...

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Newsletter Arteria Open - czerwiec 2010