Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja Homo Economicus V

 

„Homo Economicus” jest projektem, który ma na celu poprawę świadomości ekonomicznej studentów oraz promowanie podstawowych umiejętności z zakresu inwestowania oszczędności na rynku finansowym. Podczas spotkań uczestnicy zdobędą wiedzę, która pozwoli im optymalnie zarządzać własnymi oszczędnościami.

 

Projekt skierowany jest do studentów oraz licealistów w wieku 18 – 25 lat wszystkich wyższych uczelni i liceów z województwa łódzkiego. Podobnie jak w poprzednich latach „Homo Economicus” prowadzony będzie w formie warsztatów panelowych odbywających się co tydzień przez okres trzech tygodni. Szkolenia podzielone są na część podstawową przeznaczoną dla osób nie mających dużej wiedzy w dziedzinie finansów oraz część zaawansowaną skierowaną do studentów studiów ekonomicznych oraz osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu rynków finansowych.


Prowadzący warsztaty to praktycy rynków finansowych na co dzień pracujący w renomowanych firmach z branży finansowej oraz doradztwa strategicznego.
Każdy uczestnik posiadający minimum 2/3 obecności otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu. Uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia wiedzy zdobytej na warsztatach rozwiązując indywidualnie test on line bądź  grupowo Case study. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Patronat merytoryczny nad projektem sprawuje Dziekan Wydziału Ekonomiczno – Socjologicznego prof. dr hab. Jan Gajda oraz Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi.

 

 

Formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów na stronie: www.he.skninwestor.com

Zapraszamy!

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

Zarząd Getback zwrócił się do akcjonariuszy z wnioskiem o podwyższenie kapitału spółki w dwóch transzach.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie