Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ranking "Spółka Giełdowa Roku 2009".

 

 

Już 8 marca 2010 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie na uroczystej

Gali Giełdowa Spółka Roku zostaną nagrodzone najszybciej rozwijające się spółki notowane na giełdzie. Pełen ranking ukaże się 9 marca 2010 r. na łamach Pulsu Biznesu w specjalnym raporcie ,,Giełdowa Spółka roku 2009”.

 

Czym jest ranking Giełdowa Spółka Roku?

Giełdowa Spółka Roku to najstarszy, najbardziej prestiżowy i najbardziej kompleksowy ranking na rynku. Redakcja ,,Pulsu Biznesu” organizuje go z Instytutem Badawczym Pentor już od 11 lat. Wyboru najbardziej przez siebie podziwianej spółki giełdowej dokonuje dwustu losowo dobranych maklerów, analityków i doradców inwestycyjnych reprezentujących domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, inwestycyjne i powiernicze, departamenty kapitałowe banków oraz firmy konsultingowe. To kapitalny walor tego sondażu, bowiem spółki giełdowe otrzymują cenną informację, jak są postrzegane przez animatorów rynku.

 

Więcej informacji na temat Gali Giełdowa Spółka Roku oraz rankingu znajdą Państwo na stronie www.gsr.pb.pl

 

 

 

Patronem rankingu "Giełdowa Spólka Roku 2009" jest Stowarzyszenie Inwestorów Inywidualnych.

 

 

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Ranking "Spółka Giełdowa Roku 2009".
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie