Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Styczniowe spotkanie Oddziału Regionalnego SII w Lublinie

Niedawno rozpoczął się Nowy Rok - kolejny rok naszych inwestycji na GPW. Początek roku to najlepszy czas na zmianę, nie tylko naszego kalendarza, ale może również dotychczasowych metod i strategii inwestycyjnych.

 

Jaki styczeń taki rok? Odpowiedzi na to pytanie będziemy szukali wraz z analitykiem Domu Maklerskiego BOŚ Jackiem Tyszko podczas kolejnego już spotkania naszego Oddziału w Lublinie. Spotkanie odbędzie się w piątek 22 stycznia, a dyskusja będzie dotyczyła bieżącej sytuacji rynkowej, a także długoterminowego inwestowania na IKE.

 

Data spotkania: 22 styczeń 2010 (piątek), godz. 17:00

Miejsce: Hotel Restauracja „Lwów”, ul. Bronowicka 2

 

Program szkoleń:

 

17:00 – 18:00 – Czym jest IKE i dlaczego warto je mieć? Jacek Tyszko DM BOŚ

18:00 – 18:15 – Prezentacja spółki

18:15 – 18:30 – Przerwa kawowa

18:30 – 20:00 – Ocena bieżącej sytuacji rynkowej oraz perspektywy inwestowania w

2010 roku - Jacek Tyszko DM BOŚ

 

 

Szkolenie jest bezpłatne. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biuro@sii.lublin.pl

Podczas spotkania wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość przystąpienia do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz uiszczenia składki członkowskiej na 2010 rok.

 

Rok 2010 na pewno będzie rokiem bogatym w nowe doświadczenia, dlatego warto już dziś przystąpić do SII i odpowiednio przygotować się do inwestycji. Rada Oddziału SII w Lublinie będzie towarzyszyć i wspierać Członków Stowarzyszenia przez cały rok poprzez organizację szkoleń i konferencji z udziałem profesjonalnych analityków, stwarzanie możliwości dyskusji i wzajemnej wymiany poglądów oraz reprezentowanie akcjonariuszy na WZA spółek giełdowych.

 

Życząc udanych inwestycji serdecznie zapraszamy na spotkanie!

 

Rada Oddziału Lublin

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie