Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zaproszenie na spotkanie z Zarządem spółki Nepentes S.A.

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z ZARZĄDEM SPÓŁKI NEPENTES S.A.

 

Nepentes S.A.

Nepentes S.A., producent farmaceutyków, dermokosmetyków i preparatów OTC,zaprasza inwestorów i wszystkich zainteresowanych  na spotkanie z zarządem spółki Nepentes w środę 25 listopada, które odbędzie się we Wrocławiu, w hotelu Scandic, mieszczącym się na ulicy Piłsudskiego 49/57 w sali Concerto o godzinie 17:00.

 

Podczas spotkania inwestorzy będą mieli okazję zapoznać się z wynikami finansowymi spółki Nepentes za trzeci kwartał 2009 roku oraz poznać perspektywy rozwoju branży farmaceutycznej.


Nepentes S.A.jest jedną z najdłużej działających firm na polskim rynku farmaceutycznym, powstałych wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Jest twórcą i producentem sprzedawanych w Polsce oraz w krajach Europy Środkowej i Wschodniej marek: Iwostin, Emolium, Elixine, ApiPanten, Propodia i Propolki. Nepentes ma dwa zakłady produkcyjne. Od 2006 roku działa fabryka w Łodzi, która spełnia najwyższe światowe standardy produkcji farmaceutyków. W 2010 roku zostanie uruchomiona druga fabryka w Chociwiu, gdzie docelowo zostanie przeniesiona cała produkcja leków i preparatów dermokosmetycznych Nepentes. Od września 2007 roku działają spółki zależne Nepentes Rumunia i Nepentes Bułgaria, oraz powołana na początku 2008 roku własna organizacja sprzedaży na Litwie. Spółka zarejestrowała również spółki zależne w Czechach i na Słowacji.
Nepentes S.A. zajmuje się także wprowadzaniem i budową pozycji na rynkach farmaceutycznych w Polsce i na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej wielu uznanych marek międzynarodowych. Reprezentuje na zasadach wyłączności w Polsce między innymi: Sudocrem, neo-angin, Melisana, Marimer.

 

Spotkanie będzie transmitowane on-line na stronie internetowej www.transmisjeonline.pl/nepentes

 

Będzie także możliwość zadawania pytań on-line w trakcie spotkania.

 

Prezentację poprowadzi:

 

Łukasz Butruk – Prezes Zarządu Nepentes S.A.

 

Zgłoszenie udziału prosimy kierować na adres e-mail: nepentes@sii.org.pl lub telefonicznie na numer 71 332 96 69. Po spotkaniu przewidziany jest poczęstunek oraz upominki.

 

Wstęp wolny

 

 

Jak dojechać ? Zsynchronizuj swoją nawigację z google maps!

 

 

 

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wzrosły rok do roku o 24,6%, a wynik operacyjny o 45,9%.

Zobacz więcej

Zaproszenie na spotkanie z Zarządem spółki Nepentes S.A.