Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wikana SA - zapisy na sprzedaż akcji w wezwaniu wstrzymane

22.5.Warszawa (PAP) - Przyjmowanie zapisów na sprzedaż akcji spółki Wikana, które miały rozpocząć się 25 maja, zostało wstrzymane w związku z pismem przekazanym wzywającym przez Komisję Nadzoru Finansowego - podał Dom Maklerski IDMSA, pośredniczący w wezwaniu.

W komunikacie podano, że przyjmowanie zapisów zostało wstrzymane na czas niezbędny do wyjaśnienia wskazanych przez KNF okoliczności.

"Informacja o rozpoczęciu przyjmowania zapisów zostanie przekazana niezwłocznie po wyjaśnieniu okoliczności przywołanych powyżej" - napisano.

Adam i Agnieszka Buchajscy 30 kwietnia wezwali do sprzedaży 429.887.395 akcji Wikany, stanowiących 25,58 proc. kapitału i głosów na WZA po 0,12 zł za sztukę. W wyniku wezwania Buchajscy, którzy łącznie mają 74,42 proc. akcji Wikany, chcą mieć 100 proc. akcji spółki.

Zapisy w wezwaniu, według pierwotnych założeń, miały rozpocząć się 25 maja i potrwać do 23 czerwca 2009 r.(PAP)

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie