Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

© anawat_s - Fotolia.com

Turniej Prawa Rynków Kapitałowych to projekt Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Turniej kierowany jest do studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych, zainteresowanych tematyką rynku kapitałowego, transakcji M&A, private equity oraz bankowości.

Wydarzenie odbędzie się 14 i 15 marca 2018 roku w Centrum Giełdowym w Warszawie i będzie podzielone na dwie części – Dzień Warsztatów oraz Dzień Rozgrywek. Do projektu zakwalifikuje się 10 dwuosobowych drużyn wyłonionych w drodze rekrutacji.


Pierwszego dnia odbędą się 4 warsztaty prowadzone przez przedstawicieli kancelarii prawnych współpracujących przy organizacji projektu.

 

Drugiego dnia drużyny zmierzą się z dwoma rundami pytań, zarówno zamkniętych, jak i otwartych. Zwycięska drużyna wyłoniona zostanie spośród dwóch najlepszych zespołów na podstawie zaprezentowanego rozwiązania finałowego kazusu. Nad poziomem merytorycznym czuwać będzie Rada Programowa, w skład której wejdą przedstawiciele partnerskich kancelarii oraz pracownicy naukowi Wydziału Prawa i Administracji UW.

 

Obecnie trwa rekrutacja drużyn do projektu. Rekrutacja zakończy się 16 lutego.

 

Dowiedz się więcej
Facebook

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie