Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

Tylko do piątku, 27 października 2017 r. trwać będą zapisy na premierową edycję szkolenia on-line Amibroker Praktycznie, autorstwa Pawła Szczepanika.


Amibroker Praktycznie to 7 modułów zawierających 23 lekcje:

  • kompletne omówienie wszystkich użytecznych funkcji Amibrokera począwszy od procesu instalacji, aż do wykonywania własnych optymalizacji systemów transakcyjnych
  • 20 formuł popularnych wskaźników - tak, aby każdy miał „pod ręką” te wskaźniki, których używa na co dzień – w takim formacie i w takim kolorze, jak potrzeba; jedno kliknięcie myszą i mamy gotowy wskaźnik na wykresie
  • 10 formuł skanujących rynek w poszukiwaniu korzystnych układów wspomagających inwestowanie – wszystkie są użytecznymi narzędziami do praktycznego zastosowania na rynku
  • ponad 20 formuł systemów transakcyjnych – aby każdy mógł robić samodzielne testy na znanych i popularnych układach technicznych: wybicia, średnie, Ichimoku etc.
  • 3 automatyczne strategie akcyjne – gotowe formuły systemów inwestycyjnych mających satysfakcjonujące wyniki historyczne na danych do 2017 roku
  • podłączenie Amibrokera pod MT4- dzięki temu wszystkie formuły będzie można testować na danych pobieranych z Metatradera – dla daytradera to coś niezbędnego dla jego rozwoju.


Oferta szkolenia on-line
Amibroker Praktycznie

 

Kupon rabatowy 200 zł dla aktywnych członków SII

Członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje specjalny kupon rabatowy,

który można wykorzystać w czasie rejestracji na szkolenie on-line.

Ten kupon uprawnia do zniżki w wysokości 200 zł od standardowej ceny szkolenia.

Kod rabatowy widoczny jest dla aktywnych członków SII i znajduje się na dole artykułu.
(Aby zobaczyć kod proszę zalogować się w serwisie www.sii.org.pl)

 

Natomiast już dzisiaj będa mogli Państwo bliżej poznać sylwetkę prowadzącego biorąc udział w bezpłatnym webinarze z Pawłem Szczepanikiem: Czy istnieją systemy inwestycyjne, od których można zacząć? Webinar rozpocznie się o godzinie 18:30. Serdecznie zapraszamy.

 

Zapisz się na bezpłatny webinar

 

 

Paweł SzczepanikPaweł Szczepanik - prowadzący szkolenie on-line

Dr nauk ekonomicznych, makler papierów wartościowych z uprawnieniami doradczymi, inwestor oraz analityk techniczny. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada blisko 25-lat praktyki rynkowej ze wskazaniem na akcje i indeksy akcyjne. Specjalista giełdowy (uprawnienie nadawane przez GPW), inwestowanie na rachunki instytucji finansowych oraz klientów (powyżej 500 tys. zł).


Paweł Szczepanik to także wielokrotny wykładowca podczas konferencji Wall Street i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz szkoleń Giełdy Papierów Wartościowych, Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet oraz na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju. Był również prelegentem wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego. Obecnie prowadzi program "Paweł Szczepanik prezentuje" w Inwestorzy.tv.

 

 

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo wyłącznie dla członków SII po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie