Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów – OBI 2017

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza do wzięcia udziału w 15 edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów. Stwórz z nami profil polskiego inwestora oraz podziel się swoimi uwagami i sugestiami. Razem zmieniamy polski rynek kapitałowy!

 

 

Wypełnij ankietę

 

 

Ankieta jest anonimowa. Jednakże jeżeli chcesz wygrać niżej wymienione nagrody, odpowiedz na pytanie konkursowe pod koniec ankiety:

 

  • Co musi się stać, aby Polacy zaczęli masowo inwestować na giełdzie?

 

Następnie podaj adres e-mail, abyśmy mogli, w przypadku wygranej, skontaktować się ze zwycięzcami.

 

Nagrody w konkursie:

 

  • 1 iPad mini
  • 10 iPodów shuffle
  • 50 książek o tematyce inwestycyjnej

 

Regulamin badania i konkursu: [plik pdf]

 

Uwaga! Wszystkie osoby, które wypełnią ankietę OBI mogą przystąpić do SII lub przedłużyć członkostwo na preferencyjnych warunkach.

 

Kod promocyjny jest podany na ostatnim ekranie, tuż po wypełnieniu ankiety. Kod ten należy podać podczas opłacania składki członkowskiej. Kod promocyjny upoważania do opłacenia rocznej składki członkowskiej w następujacych cenach:

 

  • Składka podstawowa 59 zł (zamiast 79 zł)
  • Składka rozszerzona 159 zł (zamiast 199 zł)

 

 


 

 

PARTNERZY STRATEGICZNI

 

 

PARTNER MERYTORYCZNY

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

 

Zobacz również:

31.07.2017, Aktualności

Capital Market Games, 23 września w Warszawie

31.07.2017, Aktualności

Capital Market Games, 23 września w Warszawie

Ponad 25 lat nowej historii rynku kapitałowego w Polsce przyczyniło się do powstania wielu profesji i środowisk tworzących jedną, wielką rodzinę. Warto dbać zarówno o relacje prywatne jak i biznesowe pomiędzy uczestnikami rynku. Dlatego też już 23 września 2017 r. na Arenie Furbolu na warszawskim Ursynowie po raz kolejny będziemy mieli przyjemność gościć wszystkich, którzy zdecydują się stanąć do sportowej rywalizacji na piątych Capital Market Games!

Zobacz więcej

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów – OBI 2017