Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Podaż zaznacza swoją obecność na wykresach dwóch spółek

Przed dniem bez notowań na warszawskim parkiecie pojawiły się dwa godne uwagi sygnały. Niestety w obu przypadkach mamy do czynienia z prawdopodobnym pojawieniem się przewagi podaży na rynku. Zapraszamy jednocześnie do zapisów na poniedziałkowy webinar. 

 

Specjalny odcinek – Analiza  techniczna na żywo

Poniedziałek, 19.06, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. Asbis

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Pierwszy potencjalnie negatywny sygnał podczas środowej sesji pojawił się na wykresie spółki Asbis. Proszę zauważyć, iż po przełamaniu w połowie maja poziomu wsparcia rynek po kilku sesjach podjął próbę kolejnych wzrostów. Niestety podczas powrotu w te same obszary cenowe byki nie miały wystarczająco energii, aby pokonać ten ważny poziom. Sesja zamknęła się formując spadającą gwiazdę, która może symbolizować dalsze spadki, bądź korektę przed kolejną próbą ataku. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. Gino Rossi 

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Drugim sygnałem dzisiejszego dnia jest sytuacja, która rozegrała się na wykresie spółki Gino Rossi. Sytuacja techniczna jest podobna do tej, widocznej na wykresie Asbisu. Po dynamicznych wzrostach pojawiła się formacja spadającej gwiazdy na ważnym poziomie cenowym. Może to sygnalizować przewagę podaży.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

Price Action Day to wydarzenie poświęcone metodzie analizy ceny Price Action na rynku walutowym, akcyjnym oraz kontraktów terminowych na indeksy i surowce, które już 21 października zagości w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Czterech ekspertów rynkowych przez cały dzień będzie prezentował inwestorom indywidualnym zagadnienia związane z popularną strategią Price Action bazującą na najpopularniejszych formacjach świecowych.

Zobacz więcej

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

Spółka opublikowała szacunkowe wyniki uzyskane w III kw. 2017 roku. Zysk EBITDA wyniósł 500 mln zł wobec 439 mln zł przed rokiem, co oznacza wzrost o 13,9%.

Zobacz więcej

Podaż zaznacza swoją obecność na wykresach dwóch spółek