Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bioton kolejny raz pokazuje siłę, Lentex wprowadził w błąd!

Po zamknięciu drugiej sesji bieżącego tygodnia dwa sygnały zasługują na wyróżnienie w poniższej analizie. Po pierwsze, Bioton kolejny raz broni bardzo istotnego poziomu. Z przeciwną sytuacją i nastrojem na rynku mamy do czynienia w przypadku spółki Lentex, na wykresie której pojawiła się spadająca gwiazda. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 27.02, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Weź udział

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Bioton

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z ponownym dobrym zachowaniem kursu akcji Bioton w kluczowym miejscu mieliśmy do czynienia podczas wtorkowej sesji. W zeszłym tygodniu informowaliśmy o istotności tego poziomu, wtedy siłę pokazały byki, we wtorek było podobnie, dzięki czemu w dalszym ciągu można posiadać nadzieje na wzrosty kursu tego waloru w najbliższej przyszłości. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

Sygnał negatywny:

 

         1. Lentex

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie spółki Lentex widoczny jest negatywny sygnał. Z samego rana mogło się wydawać, że rynek przejęły byki i po otwarciu luką wzrostową mają zamiar ciągnąć cenę ku górze, tak jednak finalnie się nie stało, a kurs tego waloru dynamicznie spadł. Możliwe, iż na rynku pojawiła się podaż, czego skutkiem mogą być widoczne spadki na wykresie spółki Lentex. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Bioton kolejny raz pokazuje siłę, Lentex wprowadził w błąd!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie