Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skuteczna analiza techniczna. Przegląd rynku i Twoich spółek na żywo (zapis szkolenia)

Zapraszamy na wydanie specjalne najpopularniejszego cyklu analitycznego SII - „ATrakcyjne Spółki” w rozszerzonej wersji – live. Spotkanie będzie podzielone na 2 moduły.

 

Podczas webinaru poznasz metodologię analizy walorów z wykorzystaniem automatycznego systemu, poznasz wszystkie kroki od wyboru waloru przez jego analizę i decyzję inwestycyjną, aż do zabezpieczenia kapitału. Druga część webinaru to zastosowanie metodologii na przykładach praktycznych. Zobaczysz analizę kluczowych indeksów rynków: USA, Niemiec, Francji i Polski, a następnie wybranych 10 najciekawszych spółek z rynku Polskiego. Bonusem będzie analiza na żywo 10 spółek zgłoszonych przez uczestników. Przyjdź, zgłoś własną spółkę i poznaj jej sytuację okiem doświadczonego analityka.

 

Skuteczna analiza techniczna. Przegląd rynku i Twoich spółek na żywo

 

Napisany przez SII autorski program analizuje codziennie wykresy wszystkich spółek GPW i przedstawia te walory, na których wystąpiły określone sygnały techniczne - np. formacja młota, duży wzrost wolumenu czy przecięcie średnich kroczących. Każdy sygnał jest odpowiednio sparametryzowany, tak aby program generował tylko te najistotniejsze. Z automatycznie wygenerowanych sygnałów kupna i sprzedaży wybieramy najciekawsze walory i omawiamy pod kątem możliwej inwestycji wyliczając: stop loss, ryzyko oraz stosunek zysku do ryzyka. Odcinek zawiera bieżącą analizę techniczną dobrze rokujących walorów lub sygnałów ostrzegawczych.

 

Łukasz Nowak, SIISzkolenie poprowadził Łukasz Nowak

Wiceprezes SII Business Angels, Dyrektor Działu Analiz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, analityk techniczny i inwestor giełdowy. Łączy świat inwestorów i start-up'ów działając na rzecz rozwoju najbardziej perspektywicznych polskich spółek. Prowadzi cotygodniowe szkolenia online z analizą rynku na żywo. Zwolennik teorii fal Elliota połączonych z geometrią rynku i analizą wolumenu. W analizie wykresów kieruje się mechaniką rynku i zasadą - mniej znaczy więcej. Autor licznych komentarzy i artykułów branżowych. Wykładowca na konferencjach i szkoleniach dla inwestorów indywidualnych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Prywatnie założyciel Klubu Podróżników Soliści.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Prezesem Zarządu LW Bogdanka SA, Krzysztofem Szlagą. Czat odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godzinie 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już dziś w opcji off-line.

Zobacz więcej

Skuteczna analiza techniczna. Przegląd rynku i Twoich spółek na żywo (zapis szkolenia)