Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Czat inwestorski: Program Publicznej Emisji Obligacji Banku Pocztowego kierowany do inwestorów indywidualnych

 

Czat inwestorski

Temat czatu:

Program Publicznej Emisji Obligacji Banku Pocztowego kierowany do inwestorów indywidualnych

19 maja

godzina 12:00

Bank Pocztowy

 

Dodaj czat do swojego Kalendarza Google

 

Na pytania inwestorów odpowie:

 

Paweł Spławski, Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego

Paweł Spławski, Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego SA
Odpowiada za obszar biznesu i skarbu. Powołany na stanowisko Członka Zarządu w maju 2014 r. Wcześniej, od września 2011 r., Dyrektor Zarządzający Pionu Finansów. Przez 4 lata związany z GetBank S.A., m.in. jako Dyrektor Departamentu Controllingu (2008-2011). Karierą zawodową rozpoczął i na 7 lat związał z PwC, gdzie zajmował się doradztwem dla sektora finansowego.

 

Absolwent kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowych Studiów Controllingu Bankowego prowadzonych przez Warszawski Instytut Bankowości. Posiada kwalifikacje ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz Financial Risk Manager przyznawane przez Global Association of Risk Proffesionals.

O spółce

Bank Pocztowy S.A. jest polskim bankiem detalicznym, którego misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu
z Pocztą Polską S.A. (posiada 75% minus 10 akcji Banku), Klienci mają dostęp do usług finansowych za pośrednictwem jednej z najszerszych sieci w Polsce liczącej około 4,6 tys. placówek pocztowych, w tym blisko 800 dedykowanych wyłącznie do sprzedaży produktów finansowych placówek bankowych, Mikrooddziałów oraz Pocztowych Stref Finansowych. Drugim akcjonariuszem Banku jest PKO BP S.A. (posiada 25% plus 10 akcji Banku). Bank Pocztowy specjalizuje się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych Klientom detalicznym (w tym osobom fizycznym prowadzącym własną działalność gospodarczą). Bank prowadzi również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

 


 W tym miejscu wkrótce pojawi się

zapis czatu inwestorskiego


Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

Ruszyły zapisy na akcje właściciela popularnego serwisu internetowego CDA.pl. Inwestorzy indywidualni będą mogli zapisywać się na akcje do 5 grudnia 2017 roku.

Zobacz więcej

Czat inwestorski: Program Publicznej Emisji Obligacji Banku Pocztowego kierowany do inwestorów indywidualnych