Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Czat inwestorski: Program Publicznej Emisji Obligacji Banku Pocztowego kierowany do inwestorów indywidualnych

 

Czat inwestorski

Temat czatu:

Program Publicznej Emisji Obligacji Banku Pocztowego kierowany do inwestorów indywidualnych

19 maja

godzina 12:00

Bank Pocztowy

 

Dodaj czat do swojego Kalendarza Google

 

Na pytania inwestorów odpowie:

 

Paweł Spławski, Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego

Paweł Spławski, Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego SA
Odpowiada za obszar biznesu i skarbu. Powołany na stanowisko Członka Zarządu w maju 2014 r. Wcześniej, od września 2011 r., Dyrektor Zarządzający Pionu Finansów. Przez 4 lata związany z GetBank S.A., m.in. jako Dyrektor Departamentu Controllingu (2008-2011). Karierą zawodową rozpoczął i na 7 lat związał z PwC, gdzie zajmował się doradztwem dla sektora finansowego.

 

Absolwent kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowych Studiów Controllingu Bankowego prowadzonych przez Warszawski Instytut Bankowości. Posiada kwalifikacje ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz Financial Risk Manager przyznawane przez Global Association of Risk Proffesionals.

O spółce

Bank Pocztowy S.A. jest polskim bankiem detalicznym, którego misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu
z Pocztą Polską S.A. (posiada 75% minus 10 akcji Banku), Klienci mają dostęp do usług finansowych za pośrednictwem jednej z najszerszych sieci w Polsce liczącej około 4,6 tys. placówek pocztowych, w tym blisko 800 dedykowanych wyłącznie do sprzedaży produktów finansowych placówek bankowych, Mikrooddziałów oraz Pocztowych Stref Finansowych. Drugim akcjonariuszem Banku jest PKO BP S.A. (posiada 25% plus 10 akcji Banku). Bank Pocztowy specjalizuje się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych Klientom detalicznym (w tym osobom fizycznym prowadzącym własną działalność gospodarczą). Bank prowadzi również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

 


 W tym miejscu wkrótce pojawi się

zapis czatu inwestorskiego


Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

Opinia biegłego rewidenta na temat raportu rocznego spółki to jeden z dokumentów, na który warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zobacz więcej

Czat inwestorski: Program Publicznej Emisji Obligacji Banku Pocztowego kierowany do inwestorów indywidualnych
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie