Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Darmowy konkurs giełdowy z TMS Brokers

W poniedziałek, 9 maja 2016 r. startuje konkurs giełdowy na rachunkach demo, którego organizatorem jest Dom Maklerski TMS Brokers S.A. Rywalizacja będzie trwała trzy tygodnie, a jej uczestnicy staną do wyścigu o nagrody, których łączna wartość wynosi 35 000 zł. Zasady konkursu są bardzo proste, zwycięzcami zostaną inwestorzy, którzy osiągną najwyższe stopy zwrotu z inwestycji na koniec rywalizacji.

 

Każdy uczestnik biorący udział w konkursie otrzymuje rachunek maklerski zasilony wirtualną kwotą 10 000 zł. Jego zadaniem jest osiągniecie jak najwyższej stopy zwrotu z inwestycji dokonywanych jedynie na kontraktach CFD na akcje polskich i zagranicznych spółek oraz indeksy giełdowe z całego świata. Udział w konkursie jest bezpłatny. Do zakwalifikowania się w nim niezbędna jest rejestracja na stronie konkursowej www.gielda.tms.pl

 

Zwycięzca rankingu generalnego otrzyma 20 000 zł, rachunek z ofertą VIP oraz bilet GOLD na konferencję WallStreet 20 w Karpaczu organizowaną przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w dniach 3-5 czerwca 2016. Codziennie najlepszy inwestor z danego dnia wygra 1 000 zł.

 

Aby przystąpić do rywalizacji należy wypełnić prosty formularz na stronie konkursowej www.gielda.tms.pl, a następnie kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany adres mailowy.

 

Już na starcie każdy dokonujący rejestracji do konkursu otrzymuje nagrodę gwarantowaną, jaką jest bezpłatny e-book pt. „Giełda jakiej nie znasz! 7 faktów, które zmienią Twoje inwestycje!” Na rozgrzewkę, przed rozpoczęciem konkursu i w pierwszej jego fazie, każdy uczestnik może skorzystać z bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez ekspertów TMS Brokers oraz blogerów zajmujących się tematyką inwestycyjną. Zapisy na szkolenia znajdują się na stronie konkursowej w zakładce „Wiedza”.

 

Aby zyskać przewagę nad rynkiem, inwestor może śledzić wpisy rynkowe analityków i maklerów TMS Brokers publikowane w serwisie analitycznym TMS NonStop. W jednym miejscu prezentuje on informacje agencji prasowych, dane z rynku, raporty oraz narzędzia do samodzielnej analizy rynków. Korzystając z serwisu TMS NonStop inwestorzy dowiedzą się o wszystkich okazjach inwestycyjnych najszybciej jak to możliwe.

Pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce

Od 1997 roku DM TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, surowców, CFD na akcje, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskał reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując Klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku.

 

TMS BROKERS

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Darmowy konkurs giełdowy z TMS Brokers