Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja: Nowe media, nowa sprzedaż

Gość specjalny David Meerman Scott

Wiele firm jest tak zajętych sprzedawaniem, że nie mają czasu być pomocnymi dla swoich klientów…

Żyjemy w czasach rewolucyjnych zmian w komunikacji. Smartfony, aplikacje, serwisy społecznościowe – na zawsze zmienił się sposób, w jaki rozmawiamy i podejmujemy decyzje zakupowe. Wiele firm wciąż działa tak, jakby te zmiany nie zaszły. Skupiają całą uwagę na bardzo inwazyjnym reklamowaniu swoich rozwiązań. Nie rozumieją, że ich klienci mają zupełnie inne oczekiwania.


Zapraszamy na konferencję "Harvard Business Review Polska", której gościem specjalnym będzie David Meerman Scott – autorytet w dziedzinie sprzedaży, marketingu oraz PR, autor – bądź współautor – kilku międzynarodowych bestsellerów. Jego blog jest obowiązkową lekturą dla organizacji, które chcą podbijać serca i umysły klientów za pomocą swoich produktów, usług i idei.


Tytuł konferencji: Nowe media, nowa sprzedaż
Gość specjalny: David Meerman Scott
Czas i miejsce: 11 maja 2016, Warszawa, Hotel Sheraton
Organizator: ICAN Institute / Harvard Business Review Polska


Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Konferencja: Nowe media, nowa sprzedaż
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie