Chat with us, powered by LiveChat

Przegląd ATrakcyjnych Spółek z całego tygodnia

Skomentuj artykuł

Pierwszy tydzień nowego roku przez inwestorów lokujących swoje środki na GPW z pewnością do udanych zaliczony być nie może. Okres zawirowań i niepewności związanych z geopolityką jest jednym z trudniejszych okresów do podjęcia inwestycji, jednak wyszukaliśmy kilka spółek, które wyróżniały się podczas sesji w bieżącym tygodniu na warszawskim parkiecie. 

 

W związku z wieloma prośbami, webinar pt. "Analiza Techniczna Na Żywo" odbędzie się w środę (13.01) o godzinie 17.30 - zapisy poniżej.


Poniedziałek, 04.01.2016

Pierwsza sesja bieżącego tygodnia oraz nowego roku przyniosła ze sobą dwa potencjalne sygnały sprzedaży. Prawdopodobna słabość pojawiła się na wykresach spółek: Ciech oraz Integer.pl. W obu przypadkach możliwe jest ponowne podejście pod poziomy oporu i próba ich wybicia.

 

Wtorek, 05.01.2016

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia zaprezentowaliśmy dwa pierwsze w tym roku potencjalne sygnały kupna. Pozytywne formacje świecowe narysowały spółki Tauron Polska Energia oraz PZ Cormay. Niestety zlecenie zabezpieczające Tauronu uległo aktywacji już podczas wtorkowej sesji, jednak w dalszym ciągu na wykresie tej spółki pojawiają się pozytywne sygnały. 

 

 Czwartek, 07.01.2016

W czwartkowym odcinku opublikowaliśmy wykresy kolejnych trzech spółek. Sygnał dnia, a zarazem potencjalny sygnał kupna, pojawił się na wykresie spółki Eurocash. Sugerowaliśmy również zabezpieczenie wypracowanego zysku na spółce Newag, poprzez przestawienie zlecenia zabezpieczającego. Ostatnim sygnałem w tym tygodniu była negatywna formacja świecowa, która narysowała się na wykresie spółki Hubstyle.


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie