Chat with us, powered by LiveChat

Sygnał dnia na wykresie Eurocash, widmo spadków nad dwoma kolejnymi spółkami!

Skomentuj artykuł

Po dniu odpoczynku powracamy z kolejnymi potencjalnymi sygnałami inwestycyjnymi. W dniu dzisiejszym prezentujemy sygnały, które pojawiły się wraz z zakończeniem wtorkowej sesji na warszawskim parkiecie. Warto zwrócić uwagę na wykresy spółek: EurocashNewag oraz Hubstyle. Przypominamy jednocześnie o jutrzejszej analizie technicznej live!

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na piątkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Eurocash

              Poziom docelowy: 57,81 zł

             Stop loss: 46,23 zł

             Potencjalny zysk: 15,6%

             Ryzyko: 7,5%

             Zysk/ryzyko: 2,1:1

 

 

Akcje spółki Eurocash znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Akcjonariusze spółki rok 2015 mogą uznać za bardzo udany, gdyż kurs akcji zanotował w nim dynamiczne wzrosty. Na powyższym wykresie zaznaczyliśmy zielonym okręgiem formację gwiazdy porannej, która pojawiła się w prawdopodobnym dołku korekty prostej ABC. Możliwy jest scenariusz, iż od tego miejsca kurs akcji rozpocznie wzrosty w celu ataku na szczyt ustanowiony na poziomie 57,80 zł. Zlecenie zabezpieczające w tej sytuacji można ustawić pod formacją, czyli na poziomie 46,23 zł. Niestety ryzyko transakcji jest relatywnie duże, jednak potencjał wzrostowy również jest okazały.

 

Pod koniec ubiegłego roku spółka poinformowa o przeprowadzanej inwestycji. Jest nią zakup budynku biurowego Pixel w Poznaniu o owierzchni 14,5 tys. m2 za kwotę 32,2 mln EUR. Według zarządu transakcja ma zostać sfinalizowana jeszcze w 1Q’16.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie