Chat with us, powered by LiveChat

Potwierdzenie na MCI, PKP Cargo wysyła ważny sygnał, zdeklarowany Robyg!

Skomentuj artykuł

Środową sesję spokojnie można uznać za przeciętną, lecz w dobrym tego słowa znaczeniu patrząc na wtorkowy rozwój sytuacji na GPW. Odnaleźliśmy dla Państwa kolejne trzy potencjalne sygnały inwestycyjne. Przede wszytkim warto zwrócić uwagę na wykresy MCI i PKP Cargo, których przyszłość maluje się w zielonych barwach. Dodatkowo prezentujemy poniżej negatywmy sygnał, spadającą gwiazdę na wykresie spółki Robyg.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. MCI

             Poziom docelowy: 13,95 zł

             Stop loss: 12,29 zł

             Potencjalny zysk: 10%

             Ryzyko: 3,2%

             Zysk/ryzyko: 3,1:1

 

 

Akcje spółki MCI znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym.  W ostatnich miesiącach na wykresie rysowała się korekta wyższego rzędu, po której nastąpił ruch w przeciwną stronę. Obecnie rynek rysuje prawdopodobnie falę 3 niższego rzędu, a dokładniej jej wewnętrzną falę 3. W dniu wczorajszym nastąpiło wybicie szczytu wewnętrznej fali 1 świecą o szerokim spreadzie, która narysowana została na relatywnie sporym wolumenie. W obecnej sytuacji widoczne są chęci do wzrostów na tym walorze, co może się przełożyć na dojście ceny do poziomów historycznych maksimów na poziomie 13,95 zł. Najlepszym miejscem na ustawienie zlecenia stop loss wydaje się być poziom 12,29 zł.

 

MCI Management obserwuje obecnie najbardziej dynamiczny rozwój w spółkach działających w sektorze finansowym online i poprzez akwizycje buduje buduje ekspozycję na ten „bardzo wzrostowy" segment rynku, poinformował ISBnews wiceprezes MCI Management Wojciech Marcińczyk. Jednocześnie podtrzymuje zainteresowani ecommerce.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie