Chat with us, powered by LiveChat

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia

Skomentuj artykuł

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. Poniedziałkowa sesja wprowadziła na polski rynek wiele optymizmu i spowodowała, iż odnalezienie potencjalnych sygnałów inwestycyjnych w bieżącym tygodniu nie należało do trudnych zadań. Jednocześnie zapraszamy do rejestrowania się na poniedziałkową analizę live!

 


Wtorek, 06.10.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia pojawiło się wiele sygnałów inwestycyjnych. Powodem takiej sytuacji była nadspodziewanie dobra poniedziałkowa sesja dla naszej giełdy. Złamaliśmy tego dnia zasady i przeanalizowaliśmy dla Państwa aż cztery spółki: Cyfrowy PolsatLiveChat SoftwarePolnord oraz Lotos.

 

Środa, 07.10.2015

W środową sesję opublikowaliśmy trzy potencjalne sygnały kupna. Na wszystkich wykresach mogliśmy zauważyć wybicia z konsolidacji przy zwiększonym wolumenie. Bohaterami środka tygodnia zostali: ComarchAB oraz Duon.

 

Czwartek, 08.10.2015

Przedostatnia sesja bieżącego tygodnia okazała się jedną z przełomowych dla spółki KGHM. Oprócz jednej z największym polskich spółek w czwartkowym odcinku znalazła się spółka Kruk, która wykazywała potencjał wzrostowy na ponad 11%.

 

Piątek, 09.10.2015

Podczas ostatniej sesja tego tygodnia opublikowaliśmy dwa sygnały inwestycyjne, jeden pozytywny oraz jeden negatywny. Po "zielonej stronie" rynku znalazła się spółka PGE, a po przeciwnej Bioton, który kontynuuje formowanie korekty.

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie