Chat with us, powered by LiveChat

Wystrzał kursu EKO Export, CCC kończy korektę, aktualizacja analizy Newag-u!

Skomentuj artykuł

Spadkowa, wtorkowa sesja nie przeszkodziła nam w odnalezieniu dla Państwa kolejnych, atrakcyjnych sygnałów kupna w tym tygodniu. Na pierwszy plan wysunęły się w dniu dzisiejszym spółki: CCCEKO Export oraz Newag. Każdy z inwestorów znajdzie w dzisiejszym odcinku coś dla siebie, gdyż wszystkie sygnały posiadają zróżnicowany potencjał wzrostowy oraz ryzyko. 


 

Wydanie specjalne analizy technicznej live odbędzie się w poniedziałek 07.09 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

             1. CCC

             Poziom docelowy: 203 zł

             Stop loss: 160,98 zł

             Potencjalny zysk: 22%

             Ryzyko: 3,3%

             Zysk/ryzyko: 6,6:1

 

 

Akcje spółki CCC znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Obecnie wysoce prawdopodobne jest, iż znajdujemy się w dołku fali 4. Na jej dnie pojawiła się formacja młota, a co równie ważne wyniosła ona w cenie praktycznie tyle samo, co fala 2. Potencjał wzrostowy to początkowo poziomy szczytu fali 3, czyli 203 zł, lecz biorąc pod uwagę wielkość w cenie fal impulsu 1 i 3, to wzrosty mogą potrwać o wiele dłużej. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod dołkiem fali 4, czyli na poziomie 160,98 zł.

 

Skonsolidowane przychody CCC wyniosły 152,3 mln zł w sierpniu i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 2,5%. Przychody za okres styczeń - sierpień wyniosły 1 355,0 mln zł i były wyższe o 17,2% w skali roku.

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie