Chat with us, powered by LiveChat

Monnari, Zetkama i Mabion z dużym apetytem na wzrosty!

Skomentuj artykuł

Główny indeks naszych zachodnich sąsiadów wzrasta już o prawie 1%, gdy na naszej giełdzie wszystkie indeksy znajdują się pod kreską. Mogłoby się wydawać, że kilkudniowy okres spadków nie jest dobrym momentem na inwestycje. Nic bardziej mylnego, są spółki, które wysyłają bardzo klarowne sygnały mogące stać się okazją inwestycyjną na najbliższe miesiące. W dzisiejszym odcinku prezentujemy spółki: Monnari, Zetkama i Mabion.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 08.06 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. Monnari

             Poziom docelowy: 16,20 zł

             Stop loss: 13,34 zł

             Potencjalny zysk: 16%

             Ryzyko: 5%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Akcje spółki Monnari znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie dziennym narysowana została pełna struktura impulsu wzrostowego, czyli pięć fal wzrostowych i trzy fale korekcyjne. Zakończenie fali C jest prawdopodobne poprzez pojawienie się większych wolumenów podczas jej tworzenia, oraz formacji młota w dołku. Obecnie możliwe jest, iż impuls wzrostowy dotrze do najwyższych poziomów od kilku lat, czyli okolic 16,20 zł. Przebicie tego obszaru cenowego będzie kolejnym potencjalnym sygnałem kupna. W celu zachowanie stosunku zysku do ryzyka na poziomie 3:1 zlecenie stop loss powinno zostać ustawione przy poziomie 13,34 zł, istnieje również możliwość umieszczenia bardziej odległego stop lossa- 12,55 zł.

 

Akcjonariusze Monnari Trade zdecydowali o niewypłacaniu dywidendy z zysku osiągniętego w 2014 roku. Cały zysk netto w kwocie 32,19 mln zł zostanie przeznaczony na kapitał zapasowy.

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie