Chat with us, powered by LiveChat

Młot na Instal Kraków, wybicie na Zamet, spadający Colian!

Skomentuj artykuł

W dzisiejszym odcinku ATrakcyjnych spółek prezentujemy Państwu dwa potencjalne sygnały kupna i jeden sprzedaży. Pozytywnie zapowiada się sytuacja spółek Instal Kraków i Zamet, a negatywnie Colian. Chcielibyśmy również Państwa poinformować, iż po dwutygodniowej przerwie powraca piątkowa Analiza Live, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy!


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 15.05 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

            1. Instal Kraków

             Poziom docelowy: 17 zł

             Stop loss: 13,50 zł

             Potencjalny zysk: 20%

             Zysk/ryzyko: 5:1

 

Notowania spółki dnia 14 kwietnia br. wyznaczyły dołek, po którym kurs akcji zaczął wzrastać. Możliwe, iż mamy do czynienia z odwróceniem trendu, gdyż wolumenu towarzyszące powstającym świecom w dołku były bardzo duże. Na pewność w tej kwestii trzeba będzie jeszcze poczekać, lecz wczoraj wykres wysłał nam sygnał do kolejnych wzrostów. Pojawiła się formacja młota, której kurs spadł gwałtownie w dół naruszając geometrię 50% fali 1, aby zamknąć się w górnej części świecy w pobliżu geometrii 38,2%. Dodając do tych faktów zwiększony wolumen można wyciągnąć wniosek, iż w tym właśnie momencie zakończyła się korekcyjna fala 2 i rozpoczyna się fala 3. Zasięg całej struktury pięciofalowej to prawdopodobnie obszary 17 zł. Zlecenie stop loss można ustawić pod geometrią 50%, czyli poziomie 13,61, bądź pod dołkiem fali 2- 13,50 zł.

 

Z projektów uchwał przygotowanych na WZA, które odbędzie się 16 maja wynika, iż spółka nie przewiduje wypłaty dywidendy za 2014 rok ze względu na duże zaangażowanie w projekty energetyczne i dalszy rozwój działalności deweloperskiej.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie