Chat with us, powered by LiveChat

Optymistyczne Oponeo i Bogdanka, czarna wizja przyszłości Agroton!

Skomentuj artykuł

Wtorkowa sesja przynosi nam bardzo ciekawe możliwości zagrań. Najbliższa przyszłość pokaże, czy mamy do czynienia z rozpoczęciem wzrostów na Bogdance. Niestety prezentujemy dzisiaj równiez spółkę, na którą konflikt na Ukrainie wpływa w dramatyczny sposób.


 

Świąteczna analiza techniczna live odbędzie się w piątek 03.04 o 14:00!

Na żywo omówimy zgłaszane spółki. Chcesz być pewny, że przeanalizujemy Twoje spółki? Wpisz je w komentarzu.

 

Weź uział

 


 

 Sygnały pozytywne:

 

1.  Oponeo.pl

            Poziom docelowy: minimum 14 zł

            Stop loss: 9,88 zł

            Potencjalny zysk: 32 %

            Stosunek zysk/ryzyko: 4,9:1

 

 

Notowania akcji Oponeo.pl znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ostatnim czasie mamy do czynienia z rysowaniem się fali 3 wyższego rzędu. Patrząc na fale węwnętrzne widać, że  fala korekcyjna zatrzymała się na geometrii 50% całego impulsu wzrostowego oraz narysowała się w dołku formacja objęcia hossy. Kolejne dwie sesje potwierdzają bycze nastroje na tym walorze. Potencjał wzrostowy to minimum poziomy szczytu fali 1, czyli okolice 14 zł. Zlecenie stop loss może być ustawione wąsko pod formacją hossy- 9,88 zł, bądź w bardziej odległej pozycji pod dołkiem fali 2- 9, 38 zł.

 

Oponeo.pl SA zajmuje się przede wszystkim handlem detalicznym oponami i innymi produktami motoryzacyjnymi za pośrednictwem Internetu.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie