Chat with us, powered by LiveChat

Badanie Finanse Behawioralne 2012

Badanie na temat behawioralnych mechanizmów podejmowania decyzji na rynku kapitałowym

 

Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu.  Otrzymane wyniki której pozwolą  na przeprowadzenie analizy na temat wykorzystania teorii finansów behawioralnych do opisu mechanizmów podejmowania decyzji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

UWAGA! BADANIE ZAKOŃCZONE!

 

Badanie trwało do 10 listopada 2012 r. Wśród osób, które wzięły udział w badaniu i wypełniły całą ankietę wylosowaliśmy 5 iPodów Shuffle.

 

Oto zwycięzcy konkursu: 

Jarek Ryba

Dominik Zellma

Tomasz Dąbrowski

Józef Wlazło

Małgorzata Kacik

 

 

Serdecznie gratulujemy i zapraszmy do udziału w kolejnych badaniach

 

Badanie Finanse Behawioralne 2012 było prowadzone przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie