Mija dwa lata OIPE w Polsce. Z tej okazji spotkaliśmy się z Przemysławem Barankiewiczem, szefem oddziału Finaxa w Polsce. Dostaliśmy garść statystyk, porozmawialiśmy o tym jak inwestują klienci Finaxa, usłyszeliśmy o tym, czy Finax chciałby oferować Osobiste Konto Inwestycyjne (OKI). Ogłosiliśmy też promocję dla członków SII – 26 000 zł zarządzane przez rok za darmo!
Więcej:
- Stała niżka na usługi Finaxa dla członków SII (na poziomie rozszerzonym)
- Publiczny porfel SII w Finaxie
- Zapraszamy na ForFin 2025 – Forum Finansów i Inwestycji, 21-22 listopada 2025 r., PGE Narodowy
🎁 PROMOCJA DLA CZŁONKÓW SII – 26 000 PLN ZARZĄDZANE PRZEZ ROK ZA DARMO!
LINK NA KOŃCU ARTYKUŁU
00:00 O OKI jeszcze raz
14:45 Złote Portfele Finaxa
21:27 Jak klienci Finaxa reagują na załamania rynkowe
23:39 Publiczny portfel SII w Finaxie
31:47 2 lata OIPE w Polsce
35:43 Promocja dla członków SII
37:40 ForFin 2025 🏟️, 21-22 listopada 2025 r.
Udział wzięli:
![]() |
![]() |
|
Michał Masłowski |
Przemysław Barankiewicz |
Nagranie zostało wykonane 23 września 2025 r.
Jak słuchać podcastu Echa Rynku?
![]() |
![]() |
lub kliknij playerek SoundClouda
lub pobierz podcast w pliku mp3
Napisz do nas maila: [email protected]
Promocja dla członków SII
Członkowie SII, którzy otworzą rachunek w Finaxie w okresie trwania promocji (do 2 listopada) będą mieli zarządzany jeden limit OIPE, czyli 26 000 zł przez rok za darmo!
Link poniżej (dostępny po zalogowaniu).



