Chat with us, powered by LiveChat

Grupa Ten Square Games: podsumowanie wyników finansowych po Q1 2024 r.

Temat czatu: Grupa Ten Square Games: podsumowanie wyników finansowych po Q1 2024 r.

Data: wtorek, 28 maja, godz. 14:00

 

Ten Square Games

 

 

Na pytania inwestorów odpowiedzą:

 

Andrzej Ilczuk, Prezes Zarządu Ten Square GamesAndrzej Ilczuk
Prezes Zarządu Ten Square Games

Związany z branżą gier mobilnych od 2006 r. Rozpoczął karierę zawodową w warszawskim studio one2tribe, zajmującym się produkcją gier przeglądarkowych i mobilnych. Następnie, w latach 2010-2016, z sukcesem zarządzał portfolio produktowym w berlińskim oddziale Aeria Games GmbH. Od 2014 r., po przejęciu spółki przez grupę ProSiebenSat.1, przejął odpowiedzialność za zarządzanie produktami w fazie „post global launch”. Od 2016 do 2019 r. pełnił rolę Dyrektora Operacyjnego w spółce Smilegate GmbH. W 2019 r. związał się z firmą DECA Games GmbH, gdzie odpowiadał za obszar operacyjny i szeroko rozumiany rozwój gier.


Współtworzy Ten Square Games od 2019 r., a w maju 2023 r. został Prezesem Spółki.

 

Magdalena Jurewicz, Członkini zarządu Ten Square Games, CFO

Magdalena Jurewicz
Członkini zarządu Ten Square Games, CFO

Magdalena Jurewicz posiada wieloletnie doświadczenie finansowe. Pierwsze zawodowe kroki stawiała w Nasza Klasa Sp. z o.o., a następnie zdobywała doświadczenie m.in. w dziale audytu we wrocławskim oddziale EY. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz ukończyła kwalifikację CIMA (Chartered Institute of Management Accountants Professional Qualification) zdobywając tytuł ACMA, CGMA.

 

 

Janusz Dziemidowicz, Członek zarządu, CTO

Janusz Dziemidowicz

Członek zarządu, CTO

Związany z Ten Square Games od momentu założenia firmy w 2011 r. Był zaangażowany w stworzenie, rozwój i utrzymanie wielu produktów spółki, wliczając w to flagowe tytuły studia: Let’s Fish, Wild Hunt i Fishing Clash. Jest absolwentem Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Informatyka, gdzie dziś udziela się podczas gościnnych wykładów dla studentów.

 

O spółce

Grupa Ten Square Games jest producentem gier mobilnych w modelu free-to-play. Tworzy ją kilkaset osób pracujących w studiach we Wrocławiu, Warszawie i Bukareszcie. Ten Square Games S.A. nabyło studio Rortos w Weronie, a także pakiet mniejszościowy w krakowskim studio Gamesture. W portfolio Grupy znajdują się m.in. Fishing Clash, jeden z najpopularniejszych na świecie symulatorów wędkarstwa 3D, Hunting Clash, realistyczny symulator polowania, a także Airline Commander, jeden z najbardziej rozpoznawalnych symulator lotów oraz Wings of Heroes, którego globalna premiera miała miejsce w październiku 2022 r. 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie