Chat with us, powered by LiveChat

Czat inwestorski: Dawid Paszek, prezes CStore SA

Temat czatu: Czat inwestorski z prezesem CStore SA, Dawidem Paszkiem

Data: wtorek, 4 czerwca, godz. 12:00

 

 

Triggo

 

Więcej:

 

Przypomnienie: Dodaj ten czat do swojego kalendarza

  

Na pytania inwestorów odpowie:

 

Dawid Paszek, prezes CStore S.A.Dawid Paszek, Prezes Zarządu CStore S.A.
Zaczynał jako programista freelancer. Obecnie ma doświadczenie na poziomie eksperckim w projektowaniu, wdrażaniu i automatyzacji procesów sprzedażowych online w kanale hurtowym i detalicznym. Absolwent programu Canadian Executive MBA Montreal. Prywatnie pasjonuje się ekstremalnymi biegami.

O spółce

CStore S.A. jest producentem oprogramowania do automatycznego przyjmowania zamówień online od klientów hurtowych.


Oferujemy gotowy system w modelu SaaS. Mamy na koncie ponad 1000 realizacji, w tym dla globalnych marek, jak m.in. Cargill (amerykański lider dostaw produktów dla przemysłu rolno-spożywczego, zatrudniający 160 tys. osób).

Spółka przygotowuje się do debiutu na NewConnect w Q4 2024. Aktualna społeczność Inwestorów CStore S.A. liczy ponad 600 osób.

 

Głównym celem bieżącej emisji jest pozyskanie środków na skalowanie działań sprzedażowych na rynku polskim oraz europejskim, ze szczególnym uwzględnieniem rynku brytyjskiego. Zapisy trwają do 19 czerwca.

 

Więcej informacji na temat emisji i korzyści dla inwestorów znajdą państwo na stronie: www.emisja.cstore.pl

  

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie