Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ wykresów spółek zagranicznych – Welltower Inc. w trendzie wzrostowym

Skomentuj artykuł
© Akkash Jpg - stock.adobe.com

Analityk techniczny Janusz Grabowski podjął się analizy spółek notowanych na indeksach NYSE i NASDAQ z sektora finansów. W zestawieniu znalazły się: Goldman Sachs Group, Equnix, Essex Property Trust, Welltower, a także Morgan Stanley.

Goldman Sachs Group Inc. – NYSE

Notowania Goldman Sachs Group przebiły swój poziom ATH i tym samym wyznaczyły nowy szczyt 458,73 $. Wysoka fala wzrostowa wraz z wynikami, które były publikowane wraz z oczekiwaniami rynku daje nadzieję na kontynuację ruchu wzrostowego. Warto zwrócić uwagę na oscylatory, gdzie RSI znajduje się powyżej swojego naturalnego kanału. Aktualny odczyt to 74 pkt. Tym samym może to świadczyć o wykupieniu i krótkoterminowym przejściu do korekty ostatniego ruchu wzrostowego. W średnim terminie oporem będzie wspomniany poziom 458,73 $, zaś wsparć należy upatrywać w okolicach 419,50 $, a także 397,48 $. Średnia MA50 reprezentuje trend wzrostowy. W ostatnim czasie doszło do jej obrony, a obecnie kurs oddalił się od niej.

 

Goldman Sachs Group Inc. – analiza wykresu, interwał dzienny

Goldman Sachs Group Inc. – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie