Chat with us, powered by LiveChat

Wyniki finansowe oraz podsumowanie działalności Digitree Group w 2023 roku

Temat czatu: Wyniki finansowe oraz podsumowanie działalności Digitree Group w 2023 roku

Data: poniedziałek, 22 kwietnia, godz. 12:00

 

 

Digitree Group

  

Na pytania inwestorów odpowie:

 

 

Konrad Żaczek, Prezes zarządu Digitree Group

Konrad Żaczek

Prezes zarządu Digitree Group

Przed dołączeniem do Grupy Kapitałowej Digitree Group jako Członek Zarządu pracował w 21 Concordia jako Associate i Principal, gdzie był odpowiedzialny za procesy inwestycyjne i nadzór nad inwestycjami m.in. w Grupie Kapitałowej Digitree Group, Monevia sp. z o.o i Hollywood S.A. Wcześniej, jako analityk inwestycyjny w Concordia sp. z o.o. był odpowiedzialny za usługi bankowości inwestycyjnej. Konrad Żaczek pracował również jako analityk w firmie doradztwa finansowego i butiku inwestycyjnym Navigator Capital, gdzie był odpowiedzialny za wykonywanie analiz oraz strukturyzowanie transakcji M&A, IPO oraz ofert prywatnych (private placements) dla małych i średnich spółek. Konrad Żaczek otrzymał tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Od kwietnia 2022 r. pełni rolę Prezesa Zarządu Digitree Group S.A.

Grupa Kapitałowa Digitree Group

Grupa Kapitałowa Digitree Group dostarcza efektywne rozwiązania digitalowe, które dzięki swojemu kompleksowemu charakterowi, odpowiadają na potrzeby naszych partnerów we wszystkich obszarach biznesu cyfrowego. Oferowane rozwiązania realizowane są dzięki autorskim narzędziom technologicznym, partnerstwu z globalnymi liderami technologii, własnym zasobom bazodanowym oraz wiedzy specjalistów.


Nasze 19-letnie doświadczenie w budowaniu efektywnych narzędzi digitalowych sięga 2005 roku, kiedy stworzyliśmy jedną z pierwszych w Polsce firm, dostarczających rozwiązania z zakresu e-mail marketingu. Przez niemal dwie dekady rozwijaliśmy nasze usługi w kierunku holistycznej obsługi obecności klientów w Internecie, tworzyliśmy i przejmowaliśmy nowe projekty i spółki. Dziś jesteśmy Grupą Kapitałową, która z sukcesem rozwija własne narzędzia technologiczne, wspierając automatyzację procesów biznesowych naszych partnerów, ich komunikację i sprzedaż. Doradzamy najskuteczniejsze rozwiązania, a odradzamy te mniej efektywne dla danego biznesu. Prowadzimy naszych klientów od celu po efekt, biorąc tym samym odpowiedzialność za nasze działania.

 

Grupa generuje sprzedaż i dostarcza danych kontaktowych do potencjalnych klientów (tzw. leady sprzedażowe), precyzyjnie dociera do wyznaczonych grup docelowych, wykorzystując dane i sztuczną inteligencję, dostarcza narzędzia do e-mail marketingu i marketing automation (autorski system SARE), skutecznie wdraża platformy e-commerce oparte o systemy Magento2, PrestaShop, Shopware czy WooCommerce. Ponadto, zajmujemy się doradztwem strategicznym w Internecie, tworzymy strategie marek, strategie sprzedażowe, a także rozwijamy brand awareness (świadomość marek) dzięki profesjonalnej współpracy z influencerami. Dostarczamy efektywne media reklamowe, wykorzystujemy algorytmy machine learning, prężnie działamy w zakresie Google Shopping Ads oraz monetyzujemy bazy e-mailingowe i ruch na stronach www. Jesteśmy partnerem biznesowym, który kompleksowo wdraża rozwiązania digital marketingowe: od wdrożenia dopasowanej do potrzeb platformy, przez niezbędne know-how dotyczące tego, jak za pomocą tej platformy osiągać zamierzone cele (np. sprzedaż na określonym poziomie) w sposób jak najbardziej zautomatyzowany, szybki i efektywny.

 

Grupa Digitree Group realizuje projekty i usługi dla największych polskich i światowych marek takich jak DHL Parcel, L'Occitane, Deni Cler Milano, Payback, L’Oreal Paris, Maybelline New York, Pandora, Wedel, Sopro Polska, Madej Wróbel, Garnier, Mixa, Bielenda, Neboa, Nyx PM, WWF Polska, Szumisie, Neonet, Auchan, Greenpoint, Humana, Selsey, Medicover, Sonko, Galeria Katowicka, Kinga Pienińska, Ruch Chorzów, LPP, GroupM, Havas Media, Dentsu, Omnicom Media Group, Publicis Groupe, Kontigo, 4F, Fakro, Coccodrillo i Grupa MTP.

 

 


 

 

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie