Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ wykresów spółek zagranicznych – Spółki z sektora technologii elektronicznych

Skomentuj artykuł
Źródło: www.qualcomm.com

Analityk techniczny Janusz Grabowski podjął się analizy spółek z USA z sektora technologii elektronicznych. Spółki te wiodą prym podczas trwającej hossy. Gdzie znajdują się obecnie i czy ich trendy wzrostowe powoli słabną? W zestawieniu znalazły się: Micron, KLA Corporation, Qualcomm Incorporated, Arista Networks Inc. oraz Broadcom Inc.

Micron Technology – NASDAQ

Notowania Micron znajdowały się w konsolidacji, a układ przybrał formę trendu horyzontalnego. Jednak podczas ostatnich sesji doszło do zmiany układu po wybiciu górą ważnego oporu 97,27 $. Tym samym popyt dał sygnał do kontynuacji głównego trendu wzrostowego. Oscylatory weszły w strefę wykupienia, jednak jest to typowe przy tak mocnym ataku kupujących. Wsparcie przypada na wspomniane okolice 97,27 $, zaś niżej na 79,17 $. Niemniej trzeb mieć na uwadze, że już przebicie dołem poziomu 97,27 $ byłoby negatywnym obrazem technicznym. Poziom ten powinien być wybroniony za wszelką cenę jeśli układ ma być klarownym układem wzrostowym.

 

Micron Technology – analiza wykresu, interwał dzienny

Micron Technology – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

 

Micron Technology – analiza wykresu, interwał tygodniowy

Micron Technology – analiza wykresu, interwał tygodniowy

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie